Orzeł Unin - Sęp: gospodarze wygrywają 2:1 wykorzystując błędy Sępa w drugiej połowie meczu

W derbach powiatu garwolińskiego nasza drużyna uległa na wyjeździe 1:2 wyżej notowanemu Orłowi Unin. Pierwsza wyrównana połowa zakończyła się prowadzeniem Sępa po trafieniu Maćka Parzyszka. Niestety fatalny początek drugiej odsłony spotkania sprawił, że Orzeł w ciągu 2 minut zdobył 2 gole...

Sobotni mecz w Uninie to dwie zupełnie inne połowy w wykonaniu naszej drużyny. Pierwsze 45 minut było bardzo wyrównane z nieznacznym wskazaniem na rywala. Już w pierwszych minutach groźnie na bramkę Orła uderzał Albert Stodulski, a w dziesiątej zamieszanie w polu karnym gospodarzy wykorzystał Maciek Parzyszek, który uderzeniem z 5. metra wyprowadził Sępa na jednobramkowe prowadzenie. Drużyna Orła stworzyła sobie kilka okazji strzeleckich w tej części gry. Groźnie z rzutu wolnego uderzał Bartłomiej Szczęśniak ale piłka poszybowała ponad poprzeczką. Bardzo dobrej okazji do wyrównania nie wykorzystał Piotr Poszytek, który fatalnie przestrzelił z jedenastego metra.

Druga odsłona spotkania zaczęła się fatalnie dla Sępa. W 48' minucie Wojciech Migas precyzyjnie uderzył nad murem z rzutu wolnego i mieliśmy 1:1. Minutę później Mariusz Dróżdż oddał strzał płasko po ziemi z linii szesnastego metra i piłka tuż przy prawym słupku wpadła do bramki dając gospodarzom prowadzenie 2:1. Niestety od tego momentu przewaga Orła była już bardzo widoczna i to jego piłkarze zdecydowanie przeważali na boisku. Ostatecznie więcej goli już nie oglądaliśmy aczkolwiek drużyna z Unina miała kilka groźnych sytuacji pod bramką Sępa.

2:1
(0:1)
:
:
Migas Wojciech 48'
Dróżdż Mariusz 49'
10' Parzyszek Maciej

Orzeł: Tkaczewski P., Dróżdż M. (71' Kasprzak K.), Migas W. (56' Głaszczka D.), Szczęśniak B. (85' Wielgosz P.), Żaczek Sz., Parzyszek K. (70' Osiak H.), Korgul Ł., Gora T. (66' Kowalski J.), Dobrowolski D. (76' Michalczyk K.), Piesio Ł., Poszytek P. (56' Matysiak D.)

Sęp: Ozóg I., Wdowiak B. (86' Kujda K.), Szewczak S., Michalik P. (70' Seroczyński P.), Stodulski A., Słyk Sz. (62' Chudek S.), Parzyszek M., Gałkowski J., Korgul A. (85' Dadas K.), Grzyb D., Jaworski M.