Polonez Mordy - Sęp: odrabiamy straty w drugiej połowie, 2 gole Stodulskiego na wagę wygranej 2:1

W meczu 21. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej Sęp Żelechów zmierzył się na wyjeździe z drużyną Poloneza Mordy. Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili 1:0 i Sęp musiał odrabiać straty. Determinacja naszej drużyny do osiągnięcia korzystnego wyniku sprawiła, że po dwóch trafieniach Alberta Stodulskiego udało się ostatecznie odnieść zwycięstwo 2:1.

Podopieczni trenera Pawła Trojeckiego przeważali w całym meczu. Niestety w 25' minucie spotkania naszej defensywie przydarzył się poważny błąd, którego skutkiem było zdobycie gola przez Sebastiana Waszczuka. Próby odrobienia strat przed przerwą nie przyniosły skutków.

Po zmianie stron Sęp ponownie ruszył do ataków jednak długo nie udawało się przełamać obrony rywala i zakończyć jednej z akcji zdobyciem gola. Z upływem minut trener Trojecki decydował się na kolejne zmiany i na placu gry pojawili się Sebastian Szewczak, Szymon Słyk i Sebastain Chudek. Nowi zawodnicy wnieśli nieco świeżości do gry naszej drużyny i w końcu po wielu staraniach w 81' minucie udało się wyrównać. Prostopadłym podaniem piłka została posłana do Alberta Stodulskiego, a ten skierował ją do bramki rywala.

Regulaminowy czas gry dobiegł końca i wydawało się, że spotkanie zakończy się podziałem punktów. Tymczasem w drugiej minucie doliczonego czasu piłka znów trafiła do Alberta Stodulskiego, który ponownie popisał się precyzyjnym uderzeniem i zdobył gola dającego Sępowi wygraną 2:1!

Polonez Mordy
1:2
(1:0)
:
:
Sebastian Waszczuk 25'
81' Albert Stodulski
90'+2 Albert Stodulski

Polonez: Kozaczyński J., Waszczuk S. (86' Starużyk S.), Stępień P. (78' Ziółecki J.), Mysłowski A., Klewek P., Karpiniuk D., Karpiniuk K., Karniszewski P. (85' Walczuk D.), Barszcz M. (40' Izdebski M.), Karpiarz M. (65' Brewczyński K.), Michalak M.

Sęp: Ozóg I., Wdowiak B., Parzyszek M., Bożek A., Korgul A., Michalik P. (67' Szewczak S.), Licbarski M., Kot A. (56' Słyk Sz.), Gałkowski J., Grzyb D. (77' Chudek S.), Stodulski A. (90'+3 Dadas K.),