Watra Mrozy - Sęp: dobry początek i słabsza końcówka, Watra wygrywa 2:1

W meczu 25. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej Sęp Żelechów walczył o punkty w wyjazdowym meczu z Watrą Mrozy. Zdecydowana przewaga naszej drużyny w pierwszej połowie została udokumentowana golem Kuby Gałkowskiego. Niestety nie ustrzegliśmy się błędów i gospodarze zdołali nie tylko odrobić stratę ale także zdobyć bramkę na wagę wygranej 2:1.

Dobra gra naszej drużyny była widoczna od pierwszych minut. W 27' minucie Albert Stodulski dograł piłkę do Kuby Gałkowskiego, który minął bramkarza gospodarzy i posłał piłkę do pustej bramki (było to pierwszy gol Kuby w obecnym sezonie). Chwila nieuwagi w doliczonym czasie pierwszej połowy sprawiła, że mrozianie wyprowadzili skuteczny kontratak, który celnym trafieniem zakończył Piotr Kowalczyk, doprowadzając do remisu 1:1.

Po zmianie stron gra się wyrównała i obie strony prezentowały podobny poziom. O końcowym wyniku przesądził ponownie błąd naszej drużyny w defensywie, co ponownie wykorzystał Piotr Kowalczyk, zdobywając swojego drugiego gola tego dnia i zapewniający wygraną 2:1 Watrze.