II Turniej o mistrzostwo MiG Żelechów - wyniki I kolejki.

Dzisiejszego dnia rozegrana została pierwsza kolejka w/w turnieju. Z racji tego, że liczba zgłoszonych zespołów jest nieparzysta drużyna Rol-Tys miała wolny los i nie grała. W większości spotkań po kliku początkowych minutach mecz stawał się raczej jednostronny. Drużyny, które straciły około 2-3 bramek nie walczyły już tak zacięcie jak w początkowych fragmentach co w rezultacie doprowadzało do sytuacji, że mogliśmy być świadkami tworzenia się hokejowych wyników.

Jednym z ciekawszych meczów, który stanowił wyjątek od wspomnianej zasady, był pojedynek Green Team z ekipą żelechowskiego Żbika. Początek meczu należał zdecydowania do drużyny "zielonych", którzy zapewnili sobie, jak się wydawało, wysokie prowadzenie 3:0. Wszystko wskazywało na to, że mecz będzie przebiegał pod ich dyktando i zdobędą dzisiaj komplet punktów. Los chciał jednak inaczej. Żbiki przebudziły się po kliku minutach gry i w dość krótkim czasie doprowadziły do remisu a potem, zdobywając kolejne 2 bramki, wysunęli się na prowadzenie i do końca meczu już go nie oddali.

Semina 1:9 Mil-Mar Ochrona (30%-70%)

Grubi Grubsi 7:2 Sami Swoi (55%-45%)

Ekipa Mocne Uderzenie 7:1 Iskra (70%-30%)

Drink-Team 2:6 Świt-Rol (40%-60%)

Iniemamocni 11:2 Belfry (65%-35%)

Green Team 3:5 Żbik (45%-55%)

* procenty przedstawiają posiadanie piłki.

* pozycja/drużyna/punkty/mecze/bramki

W pierwszej kolejce rozgrywek padło łącznie 56 bramek. Wyniki pierwszych meczów zarysowują powoli obraz zespołów, które będą najprawdopodobniej walczyć o czołowe miejsca w lidze. Wszystko jednak zacznie się wyjaśniać podczas kolejnych rund a najbliższa z nich zostanie rozegrana już jutro tj. 2 grudnia 2007. Plan rozgrywek na dzień jutrzejszy prezentuje się następująco:

godz. 17:00 - Grubi Grubsi vs Iniemamocni, godz. 17:30 - Ekipa Mocne Uderzenie vs Sami Swoi, godz. 18:00 - Mil-Mar vs Belfry, godz. 18:30 - Żbik vs Iskra, godz. 19:00 - Semina vs Świt-Rol, godz. 19:30 - Rol-Tys vs Drink-Team, Green Team - wolny los.