II Turniej o mistrzostwo MiG Żelechów - wyniki XI kolejki.

Hit jedenastej kolejki już za nami i tak jak mogliśmy oczekiwać emocji nie zabrakło. Zarówno Grubi Grubsi jak i Świt-Rol grali o "wszystko" a ewentualna porażka w tym spotkaniu praktycznie przekreślała szanse pokonanych na wygranie ligi.

Początek meczu zaskoczył większą część kibiców. Mogliśmy już się przyzwyczaić do tego, że Grubi Grubsi tracą na początku bramkę czy dwie a następnie udaje im się te straty odrobić i wygrać. Tym razem "pozwolili" rywalom wysunąć się na 3-bramkowe prowadzenie! Sami chyba nie spodziewali się takiego przebiegu zdarzeń w początkowych minutach spotkania. W tej sytuacji nie pozostało im nic innego jak wziąć się za odrabianie strat. O dziwo - czy raczej: jak zawsze - powoli udało im się zdobyć bramkę kontaktową, następnie drugą i trzecią. Na tablicy wyników widniał remis. Świt-Rol był bezradny i w kolejnych minutach stracił następne bramki. Jeszcze na niespełna 2 minuty przed końcem czasu, po zmniejszeniu różnicy goli do 1 trafienia (6:5), Świt-Rol miał szansę na remis. Niestety to Grubi Grubsi lepiej się zaprezentowali w końcówce meczu i nie pozwolili swoim przeciwnikom na wywalczenie cennego punktu.

Grubi Grubsi po tym meczu umocnili się na pozycji lidera i z 3-punktową przewagę wyprzedzają Świt-Rol. Do końca ligi pozostało jeszcze 2 kolejki. Jednak już teraz wiadomo, że Grubym Grubszym nikt nie odbierze pierwszego miejsca i to właśnie oni zostaną zwycięzcami II Turnieju o Mistrzostwo Miasta i Gminy Żelechów.

Drugim ciekawym meczem dzisiejszego dnia była konfrontacja trzeciego i czwartego zespołu w tabeli. Rol-Tys aby utrzymać się na podium, musiał pokonać Mil-Mar. Niestety pomimo wyrównanego meczu nie udało się osiągnąć tego celu i w rezultacie to Mil-Mar po wygranej 3:2 wskoczył na 3 miejsce w tabeli.

Grubi Grubsi 6:5 Świt-Rol (50%-50%)

Rol-Tys 2:3 Mil-Mar (45%-55%)

Ekipa Mocne Uderzenie 7:1 Drink Team (60%-40%)

Iniemamocni 1:0 Green Team (50%-50%)

Semina 4:4 Sami Swoi (50%-50%)

Belfry 2:3 Iskra (45%-55%)