Sukces małych Sępów w Latowiczu

Leszek Woźniak

W dniu 17 lutego 2019 roku w Zespole Szkół w Latowiczu odbył się XI Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Wójta Gminy Latowicz w kategorii chłopcy urodzeni w 2011 roku i młodsi.

Drużyna Sępa Żelechów pod wodzą trenera Piotra Mądrego zajęła I miejsce pokonując w finale drużynę Victorii Kałuszyn 3:0. Królem strzelców został Michał Lis zawodnik zwycięskiej drużyny. Zwycięzcy otrzymali z rąk Wójta Gminy Latowicz - Bogdana Świątka Górskiego puchar oraz pamiątkowe medale. Gratulujemy sukcesu trenerowi i zawodnikom.

W turnieju udział wzięło 10 zespołów, które podzielono na dwie grupy po 5 drużyn. Sęp Żelechów znalazł się w grupie A wraz z zespołami Olimpia Latowicz I, Olimpia Latowicz II, UKS Piątka II Mińsk Mazowiecki i KS Activum Sport. Do fazy pucharowej awansujemy z pierwszego miejsca nie doznając porażki. W półfinale nasz zespół pokonał drużynę MOSiR Mińsk Mazowiecki 1:0.

Składamy podziękowania dla Pani Wioletty Szymaniuk za przygotowanie relacji z turnieju.