"Postaramy się zgarnąć... komplet punktów..."

Krótkie podsumowanie ostatniego meczu z Jastrzębiem Żeliszew w tygodniku Twój Głos:

"Żelechowianie odnieśli siódme ligowe zwycięstwo z rzędu. Podopieczni Pawła Mazurka pokonali na wyjeździe Jastrzębia Żeliszew 3:1.

Na prowadzenie wyszli już w 10. minucie. Z narożnika piłkę w pole karne posłał Jakub Kapczyński, a głową do bramki skierował ją Piotr Mądry. Nie cieszyli się jednak z niego zbyt długo. Cztery minuty później rzut karny podyktowany za faul Seweryna Jaworskiego, skutecznie wyegzekwował Rafał Polkowski. Po szybkiej wymianie ciosów gra nieco się uspokoiła.

Jeszcze przed przerwą swój zespół osłabił Daniel Antolak. Obrońca Jastrzębia w przeciągu dziesięciu minut skompletował na swoim koncie dwie żółte kartki. Z upływem czasu grający w osłabieniu gospodarze wyraźnie opadli z sił i całkowicie oddali inicjatywę w ręce rywali.

Na początku drugiej połowy prowadzenie Sępowi mógł dać Bartosz Zackiewicz, jednak spudłował w stuprocentowej sytuacji. To, co nie udało się jemu, w 60. minucie zrobił Szymon Słyk. Skuteczny strzał poprzedził efektownym slalomem między obrońcami. W 72. minucie nieprzepisowo w polu karnym rywala zatrzymany został Piotr Owczarczyk. Jedenastkę na raty wykorzystał Jakub Kapczyński, który tym samym ustalił wynik spotkania na 3:1."

Paweł Mazurek o meczu z Jastrzębiem: "Cieszy zwycięstwo i kolejne trzy punkty. Nie jestem do końca zadowolony z naszej gry, na pewno mamy jeszcze nad czym pracować" i pozostałych spotkaniach: "Postaramy się zgarnąć w nich komplet punktów, choć wiemy, że nie będzie łatwo. Najtrudniejszy będzie mecz ze Świtem".

źródło: Twój Głos