Zapowiedź 25. kolejki spotkań

Spotkania 25 kolejki zostały odpowiednio podzielone - 4 odbędą się w sobotę a następne dzień później. Przyglądając się rywalom dwóch czołowych drużyn naszej tabeli widzimy, że ponownie ro Łochowianie będą mięli trudniejsze zadanie. Sytuacja ta z pewnością cieszy czyhającą na ich potknięcie Mazovię, która ma jeden mecz rozegrany mniej. Jeśli w zaległym spotkaniu uda się mińszczanom zdobyć komplet punktów, to mogą objąć przewodnictwo w naszej lidze. Walka o mistrzostwo swoją drogą a w ten weekend czeka nasz kilka emocjonujących pojedynków. Oto jak przedstawiają się pary 25 kolejki spotkań.

Orzeł Parysów - Sęp Żelechów, niedziela - 18 maj, godzina 17:00

Czy po czterech kolejnych porażkach wyjazdowych Sęp w końcu zdoła zdobyć punkty na boisku rywala? Ciężko teraz jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Ich ostatni występ przeciwko Skórcowi pokazał, że kryzys formy mają już za sobą i są w stanie walczyć na równic z czołowymi drużynami naszej ligi. Miejmy nadzieję, że przełamią sie w niedzielnym meczu i zdobędą pierwsze w tej rundzie punkty na wyjeździe.

ŁKS Łochów - Korona Olszyc, niedziela - 18 maj, godzina 17:00

Zespół korony od dłuższego już czasu przeżywa kryzys. Nie są w stanie zdobyć punktów czy to przed własną publicznością czy też na wyjeździe. Przerwanie tej złej passy nie będzie łatwe a biorąc pod uwagę, że ich najbliższym rywalem będzie lider z Łochowa, można sądzić że seria ich porażek zostanie powiększona. ŁKS z kolei nie może stracić punktów w tym meczu ponieważ może zakończyć się to stratą pierwszego miejsca.

MKS Małkinia - Hutnik Huta Czechy, niedziela - 18 maj, godzina 16:00

Jeszcze tydzień temu zdecydowana większość osób, które zostałyby zapytana o faworyta tego spotkania bez wahania wskazała by na Hutnik. Ostatnia kolejka spotkań zmieniła jednak poglądy części kibiców. Hutnik dosyć niespodziewanie przegrał wysoko bo aż 1:4 z Victorią i wszystko wskazuje na to, że zespół ten może być obecnie w słabszej formie. Jeżeli Małkinia zagra na miarę swoich umiejętności to przy dopingu własnych kibiców, jest w stanie wywalczyć w tym meczu punkty.

Mazovia Mińsk Mazowiecki - Burza Pilawa, sobota 17 maj, godzina 17:00

Drużyna z Pilawy zaskoczyła w ostatnim czasie większość osób, odnosząc dwa kolejne zwycięstwa co im się nie zdarzyło wcześniej ani razu w obecnym sezonie. Wszystko jednak wskazuje na to, że trzeciego z kolei zwycięstwa nie wywalcza. Na ich drodze staje bowiem Mazovia, która za wszelką cenę będzie chciała kolejny raz zdobyć komplet punktów. Forma mińszczan w ostatnich meczach jest bardzo wysoka i z pewnością udowodnią to a spotkaniu z Burzą.

Pozostałe mecze 25 kolejki: Orzeł Unin - Tęcza Stanisławów (sobota 17 maj, godzina 17:00 - mecz w Miastkowie), Naprzód Skórzec - Orzeł Łosice (niedziela - 18 maj, godzina 17:00), Tygrys Huta Mińska - Czarni Węgrów (sobota - 17 maj, godzina 15:00), Victoria Kałuszyn - Jutrzenka Cegłów (sobota - 17 maj, godzina 17:30)