Zapowiedź 8. kolejki spotkań siedleckiej A-klasy sezonu 2019/20

Marcin Sągol

Przed nami kolejny piłkarski weekend pełen emocji. W 8. kolejce spotkań do Żelechowa zawita lider tabeli Watra Mrozy, z którym podopieczni trenera Roberta Barańskiego będą starali się powalczyć o jak najlepszy rezultat.

Watra Mrozy jest bardzo dobrze znana naszej drużynie. Rywalizowaliśmy z nią grając jeszcze w lidze okręgowej oraz później w A klasie. Mecze z mrozianami zawsze były zacięte i wyrównane i z pewnością podobnie będzie w sobotę gdy obie ekipy staną na przeciwko siebie w Żelechowie. Początek spotkania o godzinie 15:00. Wszystkich gorąco zachęcamy do wspieranie naszej drużyny.

Mecze sobotnie, 5 października:

Sęp Żelechów - Watra Mrozy, godz. 15:00
Tęcza Stanisławów - Polonez Mordy, godz. 15:00
Olimpia Latowicz - Kolektyw Oleśnica, godz. 15:30

Mecze niedzielne, 6 października:
Kosovia Kosów Lacki - Iskra Kotuń, godz. 14:00
Tęcza Korczew - LKS Ostrówek, godz. 15:00
Rywal Ruchna - ŁDK Łosice, godz. 15:00
Wicher Sadowne - Tajfun Jartypory, godz. 16:00