Mecz z wiceliderem tabeli - Kosovią Kosów Lacki w niedzielę o godzinie 14:00

Marcin Sągol

Na ten mecz czekał niejeden fan siedleckiej A klasy. Już w najbliższą niedzielę dojdzie do spotkania dwóch najlepszych obecnie drużyn ligi w tym sezonie, tj. lidera tabeli Sępa Żelechów i wicelidera Kosovii Kosów Lacki.

Patrząc na statystyki obu zespołów można zauważyć, że są one niemal identyczne. W dziewięciu dotychczas rozegranych meczach obie drużyny zgromadziły po 25 punktów odnosząc 8 zwycięstw i raz remisując. Co ciekawe obie ekipy straciły punkty z tą samą drużyną, tj. Rywalem Ruchna, z którym Sęp zremisował 0:0, a Kosovia 2:2.

W poprzednim skróconym do jednej rundy sezonie oba zespoły rywalizowały ze sobą 10 listopada ubiegłego roku. Mecz ten był rozgrywany w Żelechowie i wtedy Sęp nie dał żadnych szans rywalowi, wygrywając pewnie 5:2. Miejmy nadzieję, że w najbliższą niedzielę żelechowianie zaprezentują się równie dobrze i po ciekawym meczu okażą się drużyną lepszą i skuteczniejszą.

Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 14:00 w Kosovie Lackim. Wszystkich zachęcamy do wspierania naszej drużyny w walce o mistrzostwo jesieni.