Zapowiedź 3. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2021/22

Marcin Sągol

Przed nami ostatni sierpniowy weekend w trakcie trwania którego rozegrane zostaną mecze 3. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej. Tą rundę rozpoczną drużyny Hutnika Huta Czechy i Mazovii II Mińsk Mazowiecki, które na boisko wybiegną w sobotę o godzinie 14:00.

Sęp Żelechów w najbliższą niedzielę uda się na wyjazdowy mecz z rywalem, z którym w ubiegłym sezonie mierzył się jeszcze w "A" klasie czyli Kosovią Kosów Lacki. Drużyna Kosovii nieco lepiej rozpoczęła występy w lidze okręgowej bowiem zdołała wygrać jedno z dwóch spotkań podczas gdy Sęp doznał dwóch porażek. Żelechowianie mieli jednak zdecydowanie trudniejszych rywali i pech chciał, że nie udało się mu jeszcze wywalczyć żadnych punktów. Mecz w Kosowie Lackim będzie zapewne wyrównany jednak liczymy na to, że to podopieczni trenera Pawła Trojeckiego okażą się skuteczniejsi od rywala. 

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00, a poprowadzi go sędzia Marcin Wojciechowski, którego na liniach będą wspomagać Kamil Majewski i Tomasz Kowalczyk. Delegatem/obserwatorem na te mecz wyznaczony został Pan Przemysław Wiatrowski.

Mecze sobotnie, 28 sierpnia:

Hutnik Huta Czechy - Mazovia II Mińsk Mazowiecki, godz. 14:00
Orzeł Unin - Zryw Sobolew, godz. 16:00
Czarni Węgrów - Jabłonianka Jabłonna Lacka, godz. 16:00

Mecze niedzielne, 29 sierpnia:

Fenix Siennica - Watra Mrozy, godz. 13:00
Kosovia Kosów Lacki - Sęp Żelechów, godz. 16:00
Kolektyw Oleśnica - Wilga Miastków Kościelny, godz. 17:00
Jastrząb Żeliszew - Wektra Zbuczyn, godz. 17:00
Polonez Mordy - MKS Małkinia, godz. 17:00