Zapowiedź 6. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2021/22

Marcin Sągol

Na najbliższy weekend 18 i 19 września zaplanowane zostało rozegranie meczów 6. kolejki spotkań w siedleckiej lidze okręgowej. Powoli zbliżamy się więc do półmetka rundy jesiennej. Tą turę meczów rozpocznie ten z udziałem naszej drużyny.

Sęp w sobotnie przedpołudnie będzie podejmował na własnym boisku zespół Poloneza Mordy, który zajmuje obecnie 10. miejsce w tabeli z dorobkiem czterech punktów. Ze względu na obchody 100-lecia istnienia naszego klubu, które będą się odbywały w ten weekend, mecz rozpocznie się o godzinie 11:00. Poprowadzi trójka sędziowska w składzie Tomasz Seredziuk, Łukasz Firus i Damian Śliwiński. Obserwatorem z ramienia OZPN na to spotkanie został wyznaczony Pan Wiesław Galas.

Mecze sobotnie, 18 września:

Sęp Żelechów - Polonez Mordy, godz. 11:00
Orzeł Unin - Jastrząb Żeliszew, godz. 16:00
MKS Małkinia - Fenix Siennica, godz. 16:30

Mecze niedzielne, 19 września:

Wektra Zbuczyn - Hutnik Huta Czechy, godz. 14:00
Jabłonianka Jabłonna Lacka - Watra Mrozy, godz. 15:00
Kosovia Kosów Lacki - Kolektyw Oleśnica, godz. 15:00
Zryw Sobolew - Mazovia II Mińsk Mazowiecki, godz. 16:00
Wilga Miastków Kościelny - Czarni Węgrów, godz. 16:30