Zapowiedź 30. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2021/22

Marcin Sągol

Przed nami 30. i zarazem ostatnia już kolejka kończącego się sezonu piłkarskiego 2021/22 w siedleckiej lidze okręgowej. Poznaliśmy już dwie drużyny, które awansują do wyższej ligi. Żadna ekipa tym razem nie spadnie więc jedyną niewiadomą pozostaje to kto uplasuje się ostatecznie na trzecim miejscu i będzie walczył w barażach o prawo gry w wyższej klasie rozgrywkowej.

Nasza drużyna zakończy sezon 2021/22 meczem w Żelechowie. W ostatnim spotkaniu podopieczni trenera Pawła Trojeckiego będą podejmowali Wilgę Miastków Kościelny. Będzie to dobra okazja by zrewanżować się za przegraną 1:2 w rundzie jesiennej. Mecz zaplanowano na sobotę 18 czerwca o godzinie 16:00. Poprowadzi go trójka sędziowska w składzie Marcin Sokołowski, Przemysław Wójcicki i Szymon Wadas.

Wszystkich serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wspierania naszej drużyny dopingiem oraz podziękowania jej za pracę i walkę w całym minionym sezonie.

Mecze środowe, 15 czerwca:

Zryw Sobolew - Hutnik Huta Czechy, godz. 18:30

Mecze czwartkowe, 16 czerwca:

Kosovia Kosów Lacki - MKS Małkinia, godz. 14:00
Orzeł Unin - Wektra Zbuczyn, godz. 15:00

Mecze sobotnie, 18 czerwca:

Sęp Żelechów - Wilga Miastków Kościelny, godz. 16:00
Polonez Mordy - Watra Mrozy, godz. 16:30
Czarni Węgrów - Fenix Siennica, godz. 18:00
Jastrząb Żeliszew - Mazovia II Mińsk Mazowiecki, godz. 18:00
Kolektyw Oleśnica - Jabłonianka Jabłonna Lacka, godz. 18:00