Zryw Sobolew 2:4 Sęp Żelechów - skrót meczu 16. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej w sezonie 2021/22

W meczu 16. kolejki spotkań Sęp Żelechów zmierzył się na wyjeździe z drużyną Zrywu Sobolew. Pierwsza połowa po trafieniu Maćka Parzyszka zakończyła się jednobramkowym prowadzeniem Sępa. Gospodarze wyrównali w 60' minucie po golu Marka Górskiego. 7 minut później żelechowianie ponownie wyszli na prowadzenia, a na listę strzelców wpisał się Michał Licbarski. Na kwadrans przed końcem meczu Maksymilian Pielak doprowadził do wyrównania 2:2. Ostatnie słowa należały jednak do żelechowian. W 88' minucie Albert Bożek trafił na 3:2, a w doliczonym już czasie gry Damian Grzyb przypieczętował zwycięstwo Sępa zdobywając gola na 4:2.