W minioną niedzielę 13 czerwca minął termin do kiedy można było wziąć udział w czerwcowym konkursie, w którym do wygrani...
Marcin Sągol
Mecze i tabela

Najbliższy mecz

JUTRZENKA CEGŁÓW - SĘP ŻELECHÓW


20.06.2021 (niedziela) godz. 18:00

Ostatni mecz

Sęp Żelechów
3:0
(w:o)
Tajfun Jartypory

Tabela ligowa

1. Sęp Żelechów 25 21 2 2 86-25 65
2. Kosovia Kosów Lacki 25 19 4 2 83-32 61
3. Tajfun Jartypory 25 16 3 6 74-37 51
4. ŁDK Łosice 25 15 1 9 95-49 46
5. Rywal Ruchna 25 14 3 8 52-41 45
6. ULKS Gołąbek 25 12 4 9 65-54 40
7. Promnik Gończyce 25 12 3 10 45-42 39
8. Tęcza Stanisławów 25 9 3 13 58-60 30
9. Wicher Sadowne 24 8 4 12 39-49 28
10. Tęcza Korczew 24 7 4 13 50-61 25
11. Grodzisk Krzymosze 25 6 6 13 49-76 24
12. Jutrzenka Cegłów 25 5 5 15 38-81 20
13. Olimpia Latowicz 25 2 7 16 42-85 13
14. Iskra Kotuń 25 3 1 21 32-116 10
Drużyny
Pierwsza drużyna
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Barański
Jan
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Beczek
Łukasz
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Bożek
Albert
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Chudek
Sebastian
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Dębiński
Aleksander
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Michalik
Paweł
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Parzyszek
Maciej
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Szewczak
Sebastian
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Wdowiak
Bartosz
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Wdowiak
Sebastian
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Grzyb
Damian
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Korgul
Adrian
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Krzeski
Rafał
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Kot
Arkadiusz
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Licbarski
Michał
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Owczarczyk
Patryk
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Słyk
Szymon
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Szulc
Marcin
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Zegadło
Sebastian
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Lesisz
Kacper
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Stodulski
Albert