Szybko minęły ostatnie dni listopada i tym samym zakończyliśmy tegoroczne rozgrywki w siedleckiej lidze okręgowej. 15. k...
Marcin Sągol
Mecze i tabela

Ostatni mecz (15. kolejka ligi okręgowej)

Wilga Miastków Kościelny
2:1
(2:1)
bramki
Sęp Żelechów
Przemysław Baran 4' (k)
Oliwier Trzpil 8'
25' Albert Bożek (k)

Tabela ligowa

1. Fenix Siennica 15 13 1 1 50-11 40
2. Mazovia II Mińsk Mazowiecki 15 11 2 2 58-20 35
3. Orzeł Unin 15 11 2 2 45-20 35
4. Jabłonianka Jabłonna Lacka 15 10 4 1 42-27 34
5. Jastrząb Żeliszew 15 10 1 4 45-24 31
6. Czarni Węgrów 15 8 1 6 31-29 25
7. Watra Mrozy 15 7 2 6 45-34 23
8. Kosovia Kosów Lacki 15 7 0 8 34-28 21
9. Zryw Sobolew 15 5 3 7 28-46 18
10. MKS Małkinia 15 5 1 9 33-54 16
11. Sęp Żelechów 15 5 0 10 23-30 15
12. Wilga Miastków Kościelny 15 4 2 9 20-36 14
13. Wektra Zbuczyn 15 3 4 8 20-29 13
14. Hutnik Huta Czechy 15 3 3 9 25-35 12
15. Kolektyw Oleśnica 15 3 1 11 15-45 10
16. Polonez Mordy 15 1 1 13 14-60 4
Drużyny
Pierwsza drużyna
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Beczek
Łukasz
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Seroczyński
Patryk
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Bożek
Albert
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Dadas
Krystian
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Jaworski
Seweryn
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Michalik
Paweł
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Owczarczyk
Patryk
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Parzyszek
Maciej
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Szewczak
Sebastian
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Wdowiak
Bartosz
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Chudek
Sebastian
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Gałązka
Szymon
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Gałkowski
Jakub
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Grzyb
Damian
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Kot
Arkadiusz
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Korgul
Adrian
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Licbarski
Michał
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Wdowiak
Sebastian
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Zegadło
Sebastian
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Kowalski
Szymon
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Lesisz
Kacper
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Słyk
Szymon
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Stodulski
Albert