W meczu 10. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej Sęp Żelechów pokonał na własnym boisku drużynę Watry Mrozy 3:1. N...
Marcin Sągol
Mecze i tabela

Najbliższy mecz (XI kolejka ligi okręgowej)

MAZOVIA II MIŃSK MAZOWIECKI - SĘP ŻELECHÓW


24.10.2021 (niedziela) godz. 11:00, Mińsk Mazowiecki

Ostatni mecz (X kolejka ligi okręgowej)

Sęp Żelechów
3:1
(3:0)
bramki
Watra Mrozy
Albert Stodulski 23' (k)
Albert Stodulski 24'
Grzyb Damian 28'
49' Marcin Kowalczyk

Tabela ligowa

1. Fenix Siennica 10 9 1 0 31-5 28
2. Orzeł Unin 10 9 0 1 34-8 27
3. Jabłonianka Jabłonna Lacka 10 7 2 1 31-24 23
4. Jastrząb Żeliszew 9 7 1 1 30-10 22
5. Mazovia II Mińsk Mazowiecki 9 6 1 2 30-11 19
6. Kosovia Kosów Lacki 10 6 0 4 25-16 18
7. Watra Mrozy 10 5 1 4 31-26 16
8. Czarni Węgrów 10 5 0 5 20-19 15
9. Sęp Żelechów 10 4 0 6 19-18 12
10. Zryw Sobolew 10 3 0 7 16-37 9
11. Wektra Zbuczyn 9 3 0 6 14-21 9
12. MKS Małkinia 10 3 0 7 22-42 9
13. Wilga Miastków Kościelny 10 2 1 7 14-27 7
14. Kolektyw Oleśnica 10 2 0 8 12-32 6
15. Hutnik Huta Czechy 10 1 2 7 18-27 5
16. Polonez Mordy 9 1 1 7 9-33 4
Drużyny
Pierwsza drużyna
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Beczek
Łukasz
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Seroczyński
Patryk
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Bożek
Albert
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Dadas
Krystian
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Jaworski
Seweryn
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Michalik
Paweł
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Owczarczyk
Patryk
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Parzyszek
Maciej
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Szewczak
Sebastian
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Wdowiak
Bartosz
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Chudek
Sebastian
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Gałązka
Szymon
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Gałkowski
Jakub
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Grzyb
Damian
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Kot
Arkadiusz
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Korgul
Adrian
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Licbarski
Michał
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Wdowiak
Sebastian
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Zegadło
Sebastian
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Kowalski
Szymon
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Lesisz
Kacper
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Słyk
Szymon
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Stodulski
Albert