W meczu 7. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej Sęp Żelechów uległ na wyjeździe Czarnym Węgrów 0:3. Pierwsza połow...
Marcin Sągol
Mecze i tabela

Najbliższy mecz (VII kolejka ligi okręgowej)

CZARNI WĘGRÓW - SĘP ŻELECHÓW


25.09.2021 (sobota) godz. 16:00, Węgrów

Ostatni mecz (VI kolejka ligi okręgowej)

Sęp Żelechów
7:1
(3:0)
bramki
Polonez Mordy
Damian Grzyb 29'
Maciej Parzyszek 36'
Michał Licbarski 43'
Sebastian Wdowiak 50'
Albert Stodulski 60'
Sebastian Chudek 76'
Michał Licbarski 79'
63' Mateusz Jarkowski

Tabela ligowa

1. Orzeł Unin 6 6 0 0 23-6 18
2. Fenix Siennica 6 5 1 0 19-5 16
3. Mazovia II Mińsk Mazowiecki 6 4 1 1 21-7 13
4. Jastrząb Żeliszew 6 4 1 1 17-8 13
5. Watra Mrozy 6 4 1 1 25-17 13
6. Kosovia Kosów Lacki 6 4 0 2 17-9 12
7. MKS Małkinia 7 3 0 4 20-24 9
8. Czarni Węgrów 7 3 0 4 14-14 9
9. Wektra Zbuczyn 6 3 0 3 11-9 9
10. Jabłonianka Jabłonna Lacka 5 2 2 1 11-19 8
11. Sęp Żelechów 7 2 0 5 12-12 6
12. Hutnik Huta Czechy 7 1 2 4 15-16 5
13. Polonez Mordy 6 1 1 4 7-24 4
14. Wilga Miastków Kościelny 7 1 1 5 11-21 4
15. Kolektyw Oleśnica 6 1 0 5 7-23 3
Zryw Sobolew 6 1 0 5 7-23 3
Drużyny
Pierwsza drużyna
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Beczek
Łukasz
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Seroczyński
Patryk
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Bożek
Albert
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Dadas
Krystian
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Jaworski
Seweryn
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Michalik
Paweł
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Owczarczyk
Patryk
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Parzyszek
Maciej
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Szewczak
Sebastian
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Wdowiak
Bartosz
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Chudek
Sebastian
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Gałązka
Szymon
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Gałkowski
Jakub
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Grzyb
Damian
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Kot
Arkadiusz
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Korgul
Adrian
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Licbarski
Michał
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Wdowiak
Sebastian
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Zegadło
Sebastian
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Kowalski
Szymon
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Lesisz
Kacper
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Słyk
Szymon
{profile.properties.lastName} {profile.properties.firstName}
Stodulski
Albert