Pogoń II Siedlce - Sęp: wygrana 2:1 w meczu kontrolnym, trafiają Grzyb i Stodulski

Drużyna seniorów kontynuuje przygotowania do rundy rewanżowej sezonu 2020/21. W dniu dzisiejszym podopieczni trenera Barańskiego zmierzyli się na wyjeździe z rezerwami Pogoni Siedlce. Pomimo straty gola w pierwszej połowie, żelechowianie odrobili straty i wygrali 2:1.

Gospodarze wyszli na jednobramkowe prowadzenie już w 11' minucie gdy do bramki Sępa trafił Bartosz Kryszczuk. Wynik ten utrzymał się do 50' minuty kiedy to celnym uderzeniem z dystansu popisał się Damian Grzyb. Na niespełna kwadrans przed końcem spotkania zwycięskiego gola dla naszej drużyny zdobył Albert Stodulski.

Kolejny mecz sparingowy był wstępnie zaplanowany na niedzielę 28 lutego z zespołem Bad Boys Zastawie.