Podsumowanie 18. kolejki spotkań siedleckiej A-klasy sezonu 2018/19

18. kolejka spotkań sezonu 2019/19 w siedleckie A klasie za nami. Większych niespodzianek tym razem nie było. Swoje mecze zgodnie wygrali lider i wicelider tabeli. Bardzo ciekawe spotkanie mogli obejrzeć kibice w Żelechowie gdzie Sęp zremisował 1:1 z Watrą Mrozy.

W miniony weekend Sęp Żelechów wywalczył kolejny punkt remisując z Watrą Mrozy 1:1. Całe spotkanie pomimo małej ilości bramek mogło się podobać. Było w nim dużo walki, dużo sytuacji podbramkowych i trochę kontrowersji. Pomimo remisu był to udany występ podopiecznych trenera Roberta Barańskiego, którzy kolejny raz udowodnili, że chcą walczyć o jak najlepszy wynik w każdym meczu.

Grad bramek obejrzeli kibice w Stanisławowie gdzie miejscowa Tęcza uległa 4:5 Tęczy Korczew. Bohaterem spotkania był bez wątpienia Kacper Chwedoruk, który dla przyjezdnych zdobył 3 bramki. W ekipie gospodarzy dobrze zaprezentował się Jakub Gańko, który zapisał na swoim koncie 2 trafienia.

Jakub Gańko 83'
13' Kacper Chwedoruk
16' Dominik Jaszczuk
36' Paweł Stańczewski
62' Kacper Chwedoruk
75' Kacper Chwedoruk
89' Jan Podlewski (samobójcza)

Jakub Okowańczuk 77'
74' Patryk Królak
90'+1 Hubert Oszkiel
Jutrzenka Cegłów
1:3
(0:0)
Eryk Malinowski 78'
53' Dorian Zając
81' Dorian Zając
90' Patryk Sadowiak
Jaworski Michał 5'
46' Wronowski Jacek
Błękitni Stoczek
1:2
(1:0)
Wicher Sadowne
Paweł Wierzbicki 33'
72' Kamil Kandulski
85' Łukasz Mianowicz