Podsumowanie 2. kolejki spotkań siedleckiej A-klasy sezonu 2020/21

Druga kolejka spotkań już za nami i kolejny raz na brak goli nie można narzekać. W siedmiu rozegranych meczach piłkarze siedleckiej A klasy zanotowali łącznie 33 trafienia. Tylko w dwóch spotkaniach wygrywali gospodarze, a w pozostałych pięciu lepsi okazywali się przyjezdni.

Najwięcej goli padło w meczu Sępa Żelechów z Tęczą Stanisławów, w którym gospodarze 5:3 pokonali rywali, a niecodziennym wyczynem popisał się Albert Stodulski, który był autorem aż pięciu trafień dla swojego zespołu. Tylko o jednego gola mniej mogli zobaczyć kibice, którzy oglądali pojedynek Iskry Kotuń z Wichrem Sadowne, wygranego przez gości 5:2.

Dużą skutecznością w minionej kolejce wykazali się także Jarosław Pełka z Tajfuna Jartypory, który był autorem 3 trafień w wygranym 3:0 meczu z Promnikiem Gończyce oraz Damian Jaszczuk, który zapisał na swoim koncie hat-trika w wygranym przez jego zespół 4:1 spotkaniu z Olimpią Latowicz.

3:1
(1:0)
Jutrzenka Cegłów
Vitalii Burko 32'
Daniel Zieliński 46'
Daniel Zieliński 82'
73' Rafał Walas
Promnik Gończyce
0:3
(0:0)
Tajfun Jartypory
57' Jarosław Pełka
65' Jarosław Pełka
81' Jarosław Pełka
Rywal Ruchna
0:1
(0:1)
44' Mariusz Cabaj
Olimpia Latowicz
1:4
(1:3)
Tęcza Korczew
Michał Radzio 41'
2' Dominik Jaszczuk
16' Dominik Jaszczuk
27' Tomasz Krawczyk
47' Dominik Jaszczuk
Iskra Kotuń
2:5
(1:4)
Wicher Sadowne
Michał Niewiatowski 23'
Marek Kania 90'
6' Wojciech Piotrowski
24' Wojciech Piotrowski
42' Paweł Wycech
43' Łukasz Mianowicz
85' Tomasz Dębkowski
2:3
(1:1)
Grodzisk Krzymosze
Paweł Bartoszuk 13'
Marek Sawicki 50'
24' Marcel Kołodziejczuk
69' Daniel Kozak
89' Marcel Kołodziejczuk
Albert Stodulski 90'+1
19' Bartłomiej Kielczyk