Podsumowanie 15. kolejki spotkań siedleckiej A-klasy sezonu 2020/21

W minioną środę rozegrane zostały mecze zaległej 15. kolejki spotkań poza jednym, który został przełożony na 16 czerwca, a w którym zmierzą się Tajfun Jartypory i Promnik Gończyce. W tych rozegranych padło mnóstwo goli i były one raczej jednostronne...

Najwyższą wygraną mogą pochwalić się piłkarze ŁDK Łosice, którzy rozgromili 9:0 w Krzymoszach miejscowy Grodzisk. Łosiczanie losy spotkania rozstrzygnęli już w pierwszej połowie, w której sześciokrotnie trafiali do bramki rywala. Niecodziennym wyczynem strzeleckim popisał się Maciej Szpura, który na swoim koncie zapisał 6 bramek.

Równie pewnie zwycięstwo odniósł Sęp Żelechów, który nie miał problemów z pokonaniem Tęczy Stanisławów 6:0 na jej własnym boisku. Połowa zdobytych goli padła łupem Alberta Stodulskiego, który z każdym kolejnym meczem śrubuje swoje statystki strzeleckie i obecnie może pochwalić się już 27 zdobytymi golami w aktualnym sezonie.

Porażkę z ubiegłego weekendu zrekompensowali sobie także piłkarze wicelidera Kosovii Kosów Lacki, którzy tym razem nie dali większych szans Jutrzence Cegłów pokonując ją 5:0. Po 2 trafienia w tym spotkaniu zaliczyli Daniel Zieliński i Adrian Byczkowski.

Grodzisk Krzymosze
0:9
(0:6)
12' Maciej Szpura
13' Kacper Wyrzykowski
27' Maciej Szpura
38' Maciej Szpura
39' Kacper Wyrzykowski
41' Maciej Szpura
50' Maciej Szpura
54' Marcin Chwedoruk
80' Maciej Szpura
Michał Kruszewski 82'
33' Maciej Mieszało
Jutrzenka Cegłów
0:5
(0:3)
23' Daniel Zieliński
24' Daniel Zieliński
28' Adrian Byczkowski
60' Krzysztof Żochowski
80' Adrian Byczkowski
Kacper Chwedoruk 36'
60' Rafał Pałdyna
89' Mateusz Padysz
Wojciech Piotrowski 71'
28' Bartosz Górecki
Tęcza Stanisławów
0:6
(0:3)
15' Jakub Gałkowski
31' Paweł Michalik
37' Albert Stodulski
52' Patryk Owczarczyk
81' Albert Stodulski
83' Albert Stodulski