Podsumowanie 22. kolejki spotkań siedleckiej A-klasy sezonu 2020/21

Za nami niezwykle okazała pod względem ilości strzelanych goli 22. kolejka spotkań, w której doszło do spotkania drugiej i trzeciej drużyny w tabeli co było przedsmakiem tego co czeka nas za tydzień, a więc pojedynku dwóch najlepszych drużyn w lidze...

Sęp Żelechów po niezwykle ciekawym meczu pokonał na wyjeździe ŁDK Łosice choć musiał odrabiać już dwubramkową stratę. Nieoceniony kolejny raz okazał się Albert Stodulski, który zdobył 3 gole, w tym tego najważniejszego w 84' minucie, dającego żelechowiakom zwycięstwo 4:3.

Najwięcej bramek w miniony weekend padło w meczu drużyn zajmujących skrajne miejsca w tabeli, tj. lidera Kosovii Kosów Lacki i plasującej się na ostatniej pozycji Ikry Kotuń. Ci pierwsi strzelili aż 7 goli z czego 3 padły łupem Adriana Byczkowskiego. W całym spotkaniu łącznie strzelono 8 goli z czego jeden był trafieniem samobójczym.

Kosovia utrzymała 1 punkt przewagi nad Sępem Żelechów jednak ta sytuacja może zmienić się już za tydzień gdy obie drużyny zmierzą się w bezpośrednim pojedynku...

Jutrzenka Cegłów
0:4
(0:3)
ULKS Gołąbek
16' Marcin Utnicki
22' Jakub Ejsymont
44' Jakub Ejsymont
87' Michał Kruszewski
Promnik Gończyce
2:1
(2:1)
Rywal Ruchna
Dominik Kiliszek 7'
Dominik Kiliszek 42'
25' Michał Gryglas
Paweł Dawidowski 87'
51' Kacper Czapski (samobójcza)
Olimpia Latowicz
1:3
(0:2)
Tęcza Stanisławów
Sebastian Dziugieł 72'
29' Kacper Smoderek
36' Mateusz Smoktunowicz
90'+2 Sylwester Florowski
Naumiuk Łukasz 51'
38' Stodulski Albert
44'
 Michalik Paweł
56' Stodulski Albert
84' Stodulski Albert (k)