Podsumowanie 6. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2021/22

Za nami 6. kolejka spotkań w siedleckiej lidze okręgowej, po której na czele tabeli utrzymują się Orzeł Unin i Fenix Siennica. Obie drużyny nie przegrały jeszcze w obecnych rozgrywkach meczu jednak Fenix zanotował jeden remis co sprawia, że traci do Orła 2 punkty.

W miniony weekend nie wszystkie spotkania zostały rozegrane. To z udziałem Jabłonianki Jabłonna Lacka i Watry Mrozy zostało przełożone na 19 października.

Szczęście sprzyjało Orłowi Unin, który pokonał na własnym terenie 3:2 drużynę Jastrzębia Żeliszew. Gospodarze już po 20 minutach prowadzili 1:0 po golu Wojciecha Migasa. W 30' minucie zawodnik Jastrzębia Tomasz Lipiński pechowo trafił do własnej bramki i gospodarze powiększyli przewagę. Przed przerwą trafienie kontaktowe dla żeliszewian zaliczył Krystian Rytel i pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:1. W drugiej części meczu już w 50' minucie Szymon Żaczek zdobył gola dającego Orłowi prowadzenie 3:1. Straty zniwelował kwadrans później Dorian Zając jednak Jastrząb do końcowego gwizdka nie był już w stanie doprowadzić do remisu.

Sebastian Chudek 76' Michał Licbarski 79'
63' Mateusz Jarkowski
3:2
(2:1)
Wojciech Migas 20'
Szymon Żaczek 50'
30' Tomasz Lipiński (samobójcza)
35' Krystian Rytel
67' Dorian Zając
2:3
(1:1)
Marcin Sadowski 24'
51' Tomasz Witowski (samobójcza)
27' Tomasz Witowski
71' Daniel Świerżewski
78' Daniel Świerżewski
1:5
(1:1)
5' Bartłomiej Jedynak (samobójcza)
45'+1 Wojciech Jonczak
51' Filip Gawinek
66' Mateusz Rękawek
80' Marcin Łodziński
85' Bartłomiej Jedynak
Krzysztof Żochowski 90'+3
36' Kamil Stanisławowski
0:4
(0:2)
Mazovia II Mińsk Mazowiecki
30' Aleksander Dzięcielski
35' Aleksander Dzięcielski
61' Damian Budkiewicz
70' Eryk Wójcik
Wilga Miastków Kościelny
0:3
(0:1)
35' Cyprian Skórka
58' Dawid Sałasiński
90'+3 Łukasz Supleński