Podsumowanie 13. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2022/23

Na dwie kolejki przed końcem rundy jesiennej ligowa tabela pod względem punktowym jest tak spłaszczona, że może tutaj dojść jeszcze do bardzo dużych przetasować. Nie jest także pewne czy pierwsze miejsce utrzyma Orzeł Unin, który w 13. kolejce spotkań zremisował na własnym terenie 3:3 z drużyną Watry Mrozy.

Fatalną serię pięciu kolejnych porażek przerwała w końcu drużyna Fenixa Siennica. Podopieczni trenera Pawła Trojeckiego zmierzyli się w niedzielę z dużo niżej notowanym Zrywem Sobolew i praktycznie rozstrzygnęli losy spotkania już w pierwszych dziesięciu minutach. Najpierw w 5' minucie prowadzenie 1:0 sienniczanom dał Marcin Kuć, a 180 sekund później podwyższył je na 2:0 Michał Mularczyk. I taki też wynik udało się gospodarzom utrzymać do ostatniego gwizdka. Jastrząb po trzynastu kolejkach spotkań zajmuje 8. miejsce w tabeli z dorobkiem 19 punktów.

3:3
(1:1)
Mariusz Dróżdż 9'
Krystian Parzyszek 46'
Mariusz Dróżdż 49'
43' Jacek Wronowski
52' Adrian Czajka
69' Piotr Kowalczyk
2:2
(1:1)
Michał Lewandowski 21'
Marcin Pilich 88'
34' Krystian Zbieć
83' Krystian Zbieć
Grzyb Damian 72'
40' Jeleń Bartosz
Dawid Matak 57'
21' Łukasz Naumiuk
51' Przemysław Radziwonka
65' Mateusz Weśniuk
Wilga Miastków Kościelny
2:2
(1:1)
Mikołaj Dybcio 28'
Konrad Baran 86'
45'+1 Mateusz Rutkowski
57' Bartosz Składanowski