Wyniki pierwszej rundy Pucharu Polski 2018/19 na szczeblu okręgowym (Siedlce)

Marcin Sągol

Pierwsza runda Pucharu Polski na szczeblu okręgowym została rozegrana w minioną środę i niestety piłkarze Sępa Żelechów już na tym etapie zakończyli swój udział w tych rozgrywkach.

Podopieczni trenera Andrzeja Goliszewskiego mierzyli się na wyjeździe z Olimpią Latowicz. Niestety bardzo młoda karda Sępa już w pierwszej połowie spotkania pozwoiła rywalowi na zdobycie trzech goli i mecz wydawał się rozstrzygnięty. Mimo tak dużej straty żelechowianie pokazali charakter oraz wolę walki i zdołali zdobyć 3 gole za sprawą dwóch trafień Alberta Stodulskiego i jednego Alberta Bożka. W finalnym rozrachunku to jednak gospodarze byli skuteczniejsi o jedną bramkę i to oni zapewnili sobie awans do drugiej rundy rozgrywek, a Sępowi pozostają w tym momencie do rozgrywania już tylko mecze ligowe.

Olimpia Latowicz 4:3 (3:0) Sęp Żelechów
Skróra R., Świątek M. x 2, Zwierz M. - Stodulski A. x2, Bożek A.

Olimpia: Skład: Jarząbek K. - Jajszczak S., Reda K. (Kowalski R.), Dziugieł S., Żera Ł. (Chmielewski M.) - Zwierz M., Świątek M. (Mikos F.), Szczegielniak A., Padysz M. - Radzio M. (Szeląg M.), Skóra R.

Sęp: Deja - Owczarczyk Patryk, Szewczak (46'  Podołowski, 78' Wojda), Zowczak, Rudzki (60' Matyska) - Kot, Miszkurka (46' Zegadło), Gałkowski,  Bożek - Grzyb (70' Zając), Stodulski

Wyniki wszystkich spotkań pierwszej rundy Pucharu Polski 2018/19 na szczeblu ogręgowym (siedlecki):

ŁDK Łosice 4:2 Watra Mrozy
Jupiter Koszewnica 0:4 Tęcza Korczew
Wicher Sadowne 9:1 Walencja Walercin
Niwa Tęczki 3:1 Świt Barcząca
Tęcza Pustelnik 1:6 MKS Małkinia
Rywal Ruchna 1:2 MKP Pogoń III Siedlce
Olimpia Latowicz 4:3 Sęp Żelechów