MKS Małkinia - Sęp: dziesiąta porażka w sezonie po przegranej 4:0

W jedenastej kolejce spotkań Sęp Żelechów przegrał na wyjeździe z dużo wyżej notowaną drużyną MKS-u Małkinia, która podopiecznym trenera Andrzeja Goliszewskiego zaaplikowała 4 gole. Niestety była to już dziesiąta poważka Sępa w tym sezonie.

Dużo pracy czeka trenera Andrzeja Goliszewskiego przed rundą wiosenną aby przygotować młody zespół Sępa do równorzędnej walki z ligowymi rywalami. Niestety odmłodzona drużyna nie ma jeszcze na tyle umiejętności i chyba głównie doświadczenia aby walczyć o środek lub górę tabeli.

W dzisiejsze popołudnie Sęp mierzył się na wyjeździe z MKS Małkinia. Spotkanie już od pierwszych minut nie ukladało się po myśli żelechowiaków. W 8' minucie gospodarze wyszli na prowadzenie 1:0 po celnym trafieniu Cezarego Gizińskiego. Następnie kolejno w 28' i 34' minucie na listę strzelców wpisywał się Marcin Sadowski i pierwsza połowa kończyła się przy prowadzeniu małkinian 3:0. Po zmianie stron obaj trenerzy decydowali się na kolejne zmiany, które jednak nie przekładały się na większą ilość goli. Jedyna bramka w tej części gry padła w 69' minucie, a jej autorem był Przemysław Maliszewski.

Porażka 4:0 w Małkinii sprawiła, że Sęp spadł na ostatnie miejsce w tabeli. Miejmy nadzieję, że w dwóch ostatnich meczach w tym roku uda się jeszcze wywalczyć punkty i rundę jesienną żelechiwianie zakończą na trochę lepszej pozycji.