LKS Ostrówek - Sęp: mocne otwarcie gospodarzy i wygrana 3:1

Marcin Sągol

W 7. kolejce spotkań Sęp Żelechów uległ na wyjeździe drużynie z Ostrówka. O losach spotkania przesądził pierwszy kwadrans w trakcie którego żelechowianie stracili dwie bramki. Co prawda szybko udało się zdobyć gola kontaktowego jednak zabrakło skuteczności w następnych fragmentach meczu...

Wynik spotkania otworzył w 4' minucie Mateusz Ojdana co dodało gospodarzom skrzydeł i w 11' minucie przełożyło się na drugiego gola autorstwa Mariusza Kopacza. Podopieczni trenera Roberta Barańskiego nie zamierzali jednak łatwo oddawać zwycięstwa i walczyli o zniwelowanie strat do rywala. W 19' minucie udało się zdobyć bramkę kontaktową - celnym trafieniem popisał się Michał Jaworski.

Niestety pomimo walki i zaangażowania Sęp nie był w stanie doprowadzić do wyrównania. Tymczasem piłkarze LKS-u wykorzystali kolejny błąd żelechowiaków i w 55' minucie podwyższyli prowadzenie na 3:1, a na listę strzelców wpisał się Konrad Akonom. Wynik ten utrzymał się do gwizdka kończącego spotkanie.

LKS Ostrówek
3 : 1
( 2 : 1 )
bramki
Sęp Żelechów
Mateusz Ojdana 4'
Mariusz Kopacz 11'
Konrad Akonom 55'
19' Michał Jaworski

LKS: Akonom K. (70' Pasanik W.), Bronisz K. (46' Kujawa J.), Fedorczyk Ł., Grig P., Kazula R. (60' Polewski M.), Kopacz M. (85' Łotarski D.), Ojdana M., Oniśk P. (75' Dłuski M.), Stępień M., Smolewski K., Sulej D.

Sęp: Barański J., Szulc M. (46' Wdowiak B.), Grzyb D., Jaworski M., Kot A., Mądry P., Michalik P., Owczarczyk P., Słyk Sz. (25' Chudek S.), Stodulski A., Szewczak S.