LKS Ostrówek - Sęp: mocne otwarcie gospodarzy i wygrana 3:1

W 7. kolejce spotkań Sęp Żelechów uległ na wyjeździe drużynie z Ostrówka. O losach spotkania przesądził pierwszy kwadrans w trakcie którego żelechowianie stracili dwie bramki. Co prawda szybko udało się zdobyć gola kontaktowego jednak zabrakło skuteczności w następnych fragmentach meczu...

Wynik spotkania otworzył w 4' minucie Mateusz Ojdana co dodało gospodarzom skrzydeł i w 11' minucie przełożyło się na drugiego gola autorstwa Mariusza Kopacza. Podopieczni trenera Roberta Barańskiego nie zamierzali jednak łatwo oddawać zwycięstwa i walczyli o zniwelowanie strat do rywala. W 19' minucie udało się zdobyć bramkę kontaktową - celnym trafieniem popisał się Michał Jaworski.

Niestety pomimo walki i zaangażowania Sęp nie był w stanie doprowadzić do wyrównania. Tymczasem piłkarze LKS-u wykorzystali kolejny błąd żelechowiaków i w 55' minucie podwyższyli prowadzenie na 3:1, a na listę strzelców wpisał się Konrad Akonom. Wynik ten utrzymał się do gwizdka kończącego spotkanie.