Kosovia Kosów Lacki - Sęp: dwa rzuty karne, dwie bramki Zielińskiego i wyjazdowa przegrana 1:2

Drużyna Sępa Żelechów ma już za sobą chyba jeden z najciekawszych i najbardziej emocjonujących meczów w rundzie jesiennej obecnego sezonu. Po interesującym spotkaniu, w którym można było zobaczyć łącznie 3 gole z czego 2 padły po rzutach karnych, Sęp uległ ostatecznie Kosovii 1:2.

Pierwsza część meczu nie przyniosła żadnych bramek choć okazji nie brakowało. Wynik spotkania został otworzony dopiero w 53' minucie kiedy to niezawodny w tym sezonie Albert Stodulski pewnie wykonał podyktowanych kilka chwil wcześniej rzut karny i wyprowadził Sępa na jednobramkowe prowadzenie. Niestety niespełna 20 minut później to gospodarze stanęli przed szansą wyrównania wyniku gdy tym razem to im sędzia główny spotkania przyznał rzut karny. Do piłki ustawionej na jedenastym metrze podszedł Daniel Zieliński i mocnym uderzeniem tuż przy prawym słupku pokonał Jana Barańskiego. Ten sam zawodnik wpisał się na listę strzelców w 83' minucie i jak się niebawem okazało, jego gol dał drużynie Kosovii zwycięstwo 2:1 w tym spotkaniu.

Dzięki wygranej drużyna z Kosowa Lackiego awansowała na pierwsze miejsce w tabeli, zyskując 3 punkty przewagi nad Sępem i pozostając niepokonaną w tym sezonie.

Pomimo minimalnej przegranej należy być zadowolonym z postawy naszej drużyny i pogratulować jej walki i zaangażowania w całym meczu. W rewanżu na wiosnę z pewnością nasi piłkarze zrewanżują się piłkarzom Kosovii :)

2:1
(0:0)
:
:
71' Zieliński D. (k)
83' Zieliński D.
53' Stodulski A. (k)

Kosovia: Wyszomierski P., Byczkowski A. (82' Kamiński M.), Burko V. (87' Dawidowski P.), Jasiński G., Łagoda B., Maksymiak P., Saczuk M. (60' Wojtczuk T.), Zalewski M., Zalewski Ł., Zieliński D., Żochowski K.

Sęp: Barański J., Licbarski M., Bożek A., Korgul A., Kot A., Lesisz K. (65' Wdowiak B.), Michalik P., Owczarczyk P., Parzyszek M., Stodulski A., Wdowiak S. (70' Słyk Sz.)