Sęp - Iskra Kotuń: dominacja na boisku i wysoka wygrana 8:0

W meczu 20. kolejki spotkań Sęp Żelechów nie dał najmniejszych szans zajmującej ostatnie miejsce w tabeli Iskrze Kotuń i po bardzo dobrym występie i dominacji na boisku pokonał rywala 8:0. Na listę strzelców wpisało się aż sześciu piłkarzy...

Wynik spotkania otworzył w 12' minucie Damian Grzyb, który oszukał obrońców Iskry i uderzeniem z 10. metra posłał piłkę do siatki po rękach próbującego interweniować bramkarza. 6 minut później lewym skrzydłem w pole karne gości przedostał się Paweł Michalik i bardzo ładnym uderzeniem pod spojenie słupka z poprzeczką podwyższył prowadzenie na 2:0. Na kolejne trafienia nie trzeba było długo czekać. Najpierw Damian Grzyb asystował dogrywając futbolówkę do ustawionego na linii pola karnego Szymona Słyka, który płaskim uderzeniem trafił na 3:0. W 36' minucie Michał Licbarski opanował piłkę na 16. metrze i pewnym uderzeniem zdobył gola na 4:0. Ostatnie trafienie w tej części gry należało do Pawła Michalika, który w 39' minucie indywidualny rajd zakończył celnym trafieniem pomimo asysty dwójki obrońców i wychodzącego bramkarza. Drużyna Sępa schodziła na przerwę prowadząc 5:0.

Po zmianie stron żelechowianie cały czas dominowali na boisku, często zamykając rywala w jego własnym polu karnym. Okazji na podwyższenie wyniku nie brakowało jednak zawodziła trochę skuteczności i spokój w wykańczaniu akcji. Mimo to do bramki przyjezdnych trafił jeszcze dwukrotnie Albert Stodulski (kolejno w 67' i 88' minucie), który pewnie wykonywał rzuty karne oraz Bartek Wdowiak, który najlepiej odnalazł się w zamieszanie pod bramką Iskry i uderzeniem z linii piątego metra zdobył swojego pierwszego gola w tym sezonie. Ostatecznie po raczej jednostronnym spotkaniu Sęp odniósł wysoki zwycięstwo 8:0 i zapewnił sobie kolejny komplet punków.