Fenix Siennica - Sęp: 3 gole gospodarzy w ciągu dziesięciu minut zapewniają im wygraną 3:0

W meczu 9. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej Sęp Żelechów uległ na wyjeździe 0:3 wiceliderowi tabeli drużynie Fenixa Siennica. Kluczowe dla losów spotkania okazało się ostatnie 10 minut pierwszej połowy kiedy to gospodarze zdobyli aż 3 gole.

Przez większość pierwszej połowy i całą drugą Sęp grał dobrze, nie pozwalając rywalowi na zdobycie goli. Niestety słabsza była końcówka pierwszej odsłony meczu. W 36' minucie Maciej Wereda popisał się ładnym uderzeniem z 20 metrów i niestety nasz bramkarz nie był w stanie wybronić tego strzału. W 42' minucie nasza defensywa nie zdołała upilnować Michała Jaworskiego, który dośrodkowaną na "długi" słupek piłkę skierował do bramki Sępa. W 45' minucie w kolejnym zamieszaniu pod naszą bramką najlepiej odnalazł się Maciej Wereda i zdobył trzeciego gola dla swojej drużyny.