II Turniej o mistrzostwo MiG Żelechów - wyniki XIII kolejki.

Przed ostatnią kolejką turnieju zajmujący czwarte miejsce zespół Rol-Tys, miał jeszcze teoretyczne szanse na zajęcie miejsca na podium. Warunkiem który należało spełnić aby tak się stało, była wygrana w dzisiejszym meczu z wiceliderem oraz porażka Mil-Maru, zajmującego trzecią lokatę, z przedostatnią drużyną w tabeli - Green Team.

Piłkarze Rol-Tysu rozpoczęli swój mecz bardzo dobrze. W pierwszych minutach po zdecydowanych atakach udało im sie wyjść na prowadzenie 2:0. Strata dwóch goli otrzeźwiła jednak graczy Świt-Rolu i gra stała się dużo bardziej wyrównana. Z upływem czasu wiceliderzy zaczęli stwarzać coraz groźniejsze akcje. Po jednej z nich udało się zdobyć kontaktowe trafienie. Idąc za ciosem dochodziło do kolejnych podbramkowych akcji na połowi Rol-Tysu. Po kilku minutach pada wyrównująca bramka. Od tego momentu obie drużyny starały się przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Niestety w dniu dzisiejszym bramkarze obu zespołów spisywali sie bardzo dobrze i nie pozwolili aby piłka wpadła do ich bramki. Spotkanie zakończyło się remisem i pewne już było, że to Mil-Mar, bez względy na wynik ich meczu, zajmie trzecią lokatę na podium.

Pewny pozycji na podium Mil-Mar rozpoczął swój mecz bardzo spokojnie. Przez pierwsze pięć minut mogliśmy oglądać mało ciekawą i bezbramkową grę. Dopiero po upływie tego czasu faworyt spotkania - Mil-Mar - rozpoczął strzelanie bramek. Co kilka minut odnotowywane było kolejne trafienie. Ostatecznie Green-Team musiał uznać wyższość swoich rywali, przegrywając 1:8. Piłkarze Mil-Maru potwierdzili, że zasługują na wywalczone trzecie miejsce w lidze.

Rol-Tys 2:2 Świt-Rol (50%-50%)

Żbik 5:2 Drink-Team (50%-50%)

Mil-Mar 8:1 Green-Team (60%-40%)

Ekipa Mocne Uderzenie 8:3 Semina (50%-50%)

Iskra 2:0 Iniemamocni (50%-50%)

Sami-Swoi 7:4 Belfry (60%-40%)

* procenty przedstawiają posiadanie piłki.