Zapowiedź 23. kolejki spotkań siedleckiej A-klasy sezonu 2020/21

W ostatni majowy weekend zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej do śledzenia meczów 23. kolejki spotkań w siedleckiej "A" klasie - emocji z pewnością nie zabraknie. W niedzielę dojdzie bowiem do konfrontacji dwóch najlepszych obecnie drużyn w lidze...

Sęp Żelechów będzie podejmował na własnym boisku lidera tabeli Kosovię Kosów Lacki, która ma obecnie 1 punkt przewagi nad naszą drużyną. W rundzie wiosennej gdy oba zespoły mierzyły się ze sobą w Kosowie Lackim, lepsi o jedno trafienie okazali się gospodarze wygrywając 2:1. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 17:30 w niedzielę. Poprowadzi go trójka sędziowska w składzie: Adam Trędowicz, Arkadiusz Boruciński. Kamil Przedlacki. Wszystkich zachęcamy do wspierania naszej drużyny.

Mecze sobotnie, 29 maja:

Rywal Ruchna - Tajfun Jartypory, godz. 18:00

Mecze niedzielne, 30 maja:

ŁDK Łosice - Olimpia Latowicz, godz. 17:00
Iskra Kotuń - Promnik Gończyce, godz. 17:00
Tęcza Korczew - Jutrzenka Cegłów, godz. 17:00
ULKS Gołąbek - Grodzisk Krzymosze, godz. 17:00
Sęp Żelechów - Kosovia Kosów Lacki, godz. 17:30
Wicher Sadowne - Tęcza Stanisławów, godz. 18:00