Zapowiedź 26. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2021/22

Przed nami kolejny weekend piłkarski w trakcie którego drużyny siedleckiej ligi okręgowej rozegrają 26. kolejkę spotkań. Tym razem wszystkie zespoły z naszego powiatu będą występowały w roli gospodarzy więc jest szansa, że osiągną dobre wyniki.

W Żelechowie czeka nas niezwykle ciekawe spotkanie. W sobotę o godzinie 16:30 podopieczni trenera Pawła Trojeckiego będą podejmowali lidera tabeli i zarazem najlepszą drużynę w naszej lidze czyli Mazovię II Mińsk Mazowiecki. Nasz najbliższy rywal może pochwalić się imponującym bilansem 19 wygranych meczów, trzema remisami i tylko trzema przegranymi. Jesienią gdy rywalizowaliśmy w Mińsku Mazowieckim ulegliśmy Mazovii 0:4. Jak będzie tym razem? Trener Trojecki zapowiada, że Sęp będzie chciał pokazać się z lepszej strony.

Postaramy się o dobry wynik z liderem Klasy Okręgowej. Jesienią przegraliśmy na wyjeździe różnicą czterech goli. Teraz będziemy chcieli pokazać się z lepszej strony. Powalczymy. Kilka dni temu Wektra Zbuczyn potrafiła ich złamać.

Paweł Trojecki dla tygodnika Twój Głos


Wszystkich serdecznie zapraszamy na mecz i zachęcamy do wspierania naszej drużyny dopingiem. Poprowadzi go trójka sędziowska w składzie Rafał Kaim, Przemysław Wójcicki i Daniel Stradczuk.

Mecze sobotnie, 21 maja:

Zryw Sobolew - Polonez Mordy, godz. 14:00
Sęp Żelechów - Mazovia II Mińsk Mazowiecki, godz. 16:30
Orzeł Unin - Watra Mrozy, godz. 17:00
Wektra Zbuczyn - MKS Małkinia, godz. 17:00
Wilga Miastków Kościelny - Jabłonianka Jabłonna Lacka, godz. 18:00

Mecze niedzielne, 22 maja:

Kosovia Kosów Lacki - Fenix Siennica, godz. 17:00
Jastrząb Żeliszew - Czarni Węgrów, godz. 18:00
Kolektyw Oleśnica - Hutnik Huta Czechy, godz. 18:00