Sęp - Tytan Wisznice: wygrana 7:1 w pierwszym meczu kontrolnym przed rundą wiosenną sezonu 2023/24

Drużyna seniorów już kilka dni temu rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej sezonu piłkarskiego 2023/24, a w dniu dzisiejszym rozegrała pierwszy mecz kontrolny. Podopieczni trenera Tomasza Gugały zmierzyli się w Gończycach z reprezentującą lubelską ligę okręgową drużyną Tytana Wisznice.

Cały dzisiejszy mecz przebiegał pod dyktando naszej drużyny, aczkolwiek to rywale wyszli na prowadzenie już w czwartej minucie, gdy nasz bramkarz popełnił błąd przy próbie złapania piłki. Straty udało się odrobić jednak szybko i w siódmej minucie było już 1:1 po golu Kuby Gałkowskiego. W kolejnych fragmentach spotkania skutecznie punkowaliśmy rywala i ostatecznie zanotowaliśmy wygraną 7:1. Po 3 gole zdobyli Kuba Gałkowski i Albert Stodulski, a jednego dołożył Michał Licbraski. Gol Michała był jednak zdecydowanie najładniejszym. Nasz pomocnik przymierzył i półwolejem z za pola karnego posłał piłkę tuż pod poprzeczką do bramki przeciwnej ekipy.

Kolejny sparing rozegramy w sobotę 3 lutego o godzinie 11:00 w Gończycach, a zmierzymy się w nim z drużyną Amatora Leopoldów-Rososz .

niedziela, 28 stycznia 2024, 12:00