Sęp - Wilga Miastków Kościelny: wygrana 3:2 w piątym meczu kontrolnym przed rundą wiosenną sezonu 2023/24

Drużyna seniorów rozegrała w dniu dzisiejszym piąty już mecz kontrolny. O godzinie 13:00 w Gończycach nasi piłkarze zmierzyli się z występującą obecnie w siedleckiej A klasie ekipą Wilgi Miastków Kościelny. Spotkanie było dobre w naszym wykonaniu i udało się je wygrać 3:2, ale nie ustrzegliśmy niestety także błędów.

Pierwsze 20 minut meczu Sęp przeważał i stwarzał sobie sytuacje pod bramką rywali. Niestety w 26' minucie pozwoliliśmy drużynie Wilgi wyprowadzić szybki kontratak spod własnej bramki, który zakończył się celnym trafieniem Szczepana Sawickiego. Jednobramkową stratę udało się odrobić dziesięć minut później. Rajd lewym skrzydłem przeprowadził Michał Jaworski. Wbiegł on w pole karne i wyłożył piłkę na 6. metr Albertowi Stodulskiego, który pewnym uderzeniem posłał ją do bramki miastkowian. Pomimo lekkiej przewagi Sępa w końcowych fragmentach pierwszej połowy spotkania więcej bramek nie oglądaliśmy i ta zakończyła się remisem 1:1.

Wdowiak Bartosz 75' (k)
26' Sawicki Szczepan
60' Frelik Fabian
Sparing 5

W drugiej części meczu ponownie popełniliśmy poważny błąd w obronie i w 60 minucie Dabian Frelik wyprowadził rywali na prowadzenie 2:1. Tym razem straty udało się odrobić po po dziewięciu minutach, a bramkę zdobył Michał Licbarski, który "założył siatę" bramkarzowi gości. W kolejnych fragmentach gry Sęp już zdecydowanie przeważał i pomimo kilku dogodnych okazji do zdobycia kolejnych goli, udało się to tylko raz gdy w 75 minucie rzut karny pewnie wykonał Bartek Wdowiak i tym samym zapewnił nam wygraną 3:2.

Sęp: Bryl M. - Wdowiak B., Szewczak S., Korgul A., Dadas K., Grzyb D., Wdowiak S., Słyk Sz., Licbarski M., Kowalski Sz., Jaworski M. oraz Kowalski D., Stodulski A., Latuszek K.