Sęp - Absolwent Domaszewnica: wygrana 3:0 w siódmym meczu kontrolnym przed rundą wiosenną sezonu 2023/24

Na 2 tygodnie przed wznowieniem rozgrywek ligowych nasza drużyna miała bardzo intensywny weekend, w trakcie którego rozegrała 2 mecze kontrolne. W dniu wczorajszym zmierzyliśmy się z Promnikiem Łaskarzew, a dzisiaj z drużyną Absolwenta Domaszewnicza, którą pokonaliśmy 3:0.

Pierwsza połowa dzisiejszego spotkania to ogromna przewaga Sępa w posiadaniu piłki i sporadyczne, aczkolwiek groźne kontrataki rywala. Akcji bramkowych było jednak niewiele i ostatecznie dopiero w 40 minucie Michał Licbarski był w stanie zdobyć gola na 1:0.

W drugiej połowie meczu tempo gry było już nieco słabrdze, co z pewnością wynikało ze zmęczenia naszych piłkarzy. Mimo to udało się nam zdobyć kolejne gole, a konkretnie Michałowi Licbarskiemu, który zapisał na swoim koncie jeszcze 2 trafienia i mógł pochwalić się skompletowaniem hat-tricka.

Przed nami już tylko ostatni sparing, w którym za tydzień zmierzymy się z Ruchem Ryki. Godzina i miejsce pozostają jeszcze do ustalenia. Jeżeli warunki pogodowe będą sprzyjające, to mecz ten być może odbędzie się w Żelechowie.

Sparing nr 7

Sęp: Kowalski D. - Grzyb D., Wdowiak B., Bożek A., Korgul A., Wdowiak S., Licbarski M., Król H., Kowalski Sz., Stodulski A., Słyk Sz. oraz Dadas K., Mazurek P., Kryczka Sz., Szewczak S., zawodnik testowany