Sęp - Promnik Łaskarzew: wygrana 7:4 w szóstym meczu kontrolnym przed rundą wiosenną sezonu 2023/24

W szóstym meczu kontrolnym nasza drużyna pokonała 7:4 reprezentanta mazowieckiej ligi okręgowej ekipę Promnika Łaskarzew. Pomimo tego, że pierwsza połowa spotkania zakończyła się dwubramkowym prowadzeniem rywali, to w drugiej jego części udało się nam odrobić straty, a strzelanie dla Sępa rozpoczął Szymon Kryczka.

Cały mecz był bardzo dynamiczny i obie strony nastawione były na atak. Przełożyło się to na sporą ilość goli ale także błędów z obu stron. Wynik w 24 minucie otworzył Filip Ihnatowicz, który wykorzystał błąd naszego bramkarza. 3 minuty później szyki kontratak Promnika zakończył Albert Kondej, kierując dośrodkowaną ze skrzydła piłkę pewnym uderzeniem głową do bramki i było już 0:2. Do przerwy do piłkarze z Łaskarzewa mieli nieznaczną przewagę, który jednak nie udokumentowali kolejnymi trafieniami.

Stodulski Albert 90'+1
24' Ihnatowicz Filip
27' Kondej Albert
75' Kondej Albert
90' Kondej Albert
Sparing nr 6

W drugiej połowie Sęp ruszył do ataku i na rezultaty nie trzeba było długo czekać. W 55 minucie bramkę kontaktową zdobył Szymon Kryczka, a niespełna 10 minut później doprowadził do remisu 2:2. Następnie w 73 minucie Michał Licbarski wyprowadził nasz zespół na prowadzenie, ale nie trwało ono długo i niespełna 180 sekund później było już 3:3 po bramce Alberta Kondeja.

Końcówka spotkania była szalona i na przestrzeni dziesięciu minut padło jeszcze 5 goli. Dla Sępa trafiali Michał Licbarski, dwukrotnie Albert Stodulski i Bartek Wdowiak z rzutu Karnego. Dla Promnika czwartego gola zdobył natomiast Albert Kondej, co pozwoliło mu także zapisać na swoim koncie hat-tricka.

Już jutro o godzinie 11:00 w Gończycach rozegramy siódmy sparking, w którym zmierzymy się z drużyną Absolwenta Domaszewnica.

Sęp: Bryl M. - Wdowiak B., Dadas K., Szewczak S., Korgul A., Kowalski Sz., Król H., Licbarski M., Jaworski M, Słyk Sz., Wdowiak S. oraz Bożek A., Kryczka Sz., Mazurek P., Stodulski A.