Wyniki 24. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2017/18

Miniony weekend przyniósł ze sobą kolejne niespodzianki na piłkarskich boiskach siedleckiej ligi okręgowej jak również dostarczył sporo emocji kibicom, którzy obejrzeli łącznie 39 goli. Autorem aż pięciu z nich był Krystian Parzyszek z Orła Unin, który skompletował wszystkie trafienia w ciągu piętnastu minut meczu przeciwko Kolektywowi Oleśnica.

Minionego weekendu z pewnością nie będą dobrze wspominać podopiczni Andrzeja Goliszewskiego, którzy w ważnym meczu ulegi na własnym boisku 1:2 Wektrze Zbuczyn. W konsekwencji takiego rozstrzygnięcia powiększyła się nieznacznie strata punktowa Sępa do drużyn, z którymi rywalizuje on o utrzymanine w lidze.

Sporym zaskoczeniem z pewnością jest porażka Płomienia Dębe Wielkie 1:2 w wyjazdowym meczu z Victorią Kałuszyn. Strata punktów w Kałuszynie sprawiła, że Płomień stracił pozycję lidera na rzecz Orła Unin, który rozgromił Kolektyw Oleśnica aż 6:0. Bohaterem tego spotkania został Krystian Parzyszek, który od 72 do 87 minuty zdobył aż 5 goli. Orzeł będzie miał szansę powiększyć przewagę punktową nad rywalami bowiem pozostaje mu cały czas do dokończenia jeden zaległy mecz.

Podlasie Sokołów Podlaski 2:0 (1:0) Jabłonianka Jabłonna Lacka
Kobus D., 72' Siedlecki M.

Wilga Miastków Kościelny 3:6 (1:3) Hutnik Huta Czechy
14' Kondej P., 54', 77' Domański P. - 15', 56', 64. Szostak K., 29' Grzegorczyk S., 43', 58' Sibilski K.

Victoria Kałuszyn 2:1 (1:1) Płomień Dębe Wielkie
35' Krążała, 80' Madziar I. - 41' Suski B.

Fenix Siennica 2:0 (0:0) Czarni Węgrów
90’+4 Boruciński A. - 70’ Steć M. (samobójcza)

Mazovia II Mińsk Mazowiecki 7:0 (3:0) Tajfun Jartypory
30', 31' Bogusz Ł., 37' Biesiada K., 63' Zatorski J., 68' Teodorski J., 77' Kozakiewicz B., 78' Smoderek K.

Watra Mrozy 3:3 (1:1) Zryw Sobolew
19’ Serwatka D., 76’ Kozyra A., 89’ Górecki B. - 14’ Adamski C.,  56’ Nakonieczny M., 86’ Wiśnioch M.

Sęp Żelechów 1:2 (0:1) Wektra Zbuczyn
67' Słyk Sz. - 45' Jasiński P., 77' Wróbel M.

Kolektyw Oleśnica 0:6 (0:0) Orzeł Unin
64’ Matysiak D., 72’, 77’, 78’, 85’, 87’ Parzyszek K.