Wyniki 3. kolejki spotkań siedleckiej A-klasy sezonu 2018/19

Drużyny występujące w obecnym sezonie w siedleckiej A klasie mają za sobą już 3 kolejki spotkań i niestety w gronie tych zespołów, które nie zapisały na swoim koncie jeszcze żadnego punktu, znajduje się Sęp Żelechów.

Mecz w Kosowie Lackim rozpoczął się bardzo dobrze dla podopiecznych trenera Andrzeja Goliszewskiego. Za sprawą celnego trafienia Alberta Stodulskiego w 14 minucie Sęp wyszedł na jednobramkowe prowadzenie i można było mieć nadzieję, że spotkanie ułoży się po myśli żelechowiaków. Niestety jeszcze przed przerwą Kosovia zdołała wyrównać,  a po zmianie stron zdobyła drugiego gola, który ostatecznie dał jej zwycięstwo. Sęp pozostaje więc w dalszym ciągu bez zwycięstwa i punktów w obecnym sezonie.

W zupełnie odmiennej sytuacji jest drużyna z Małkinii, która jako jedyna obecnie może pochwalić się kompletem zwycięstw. W miniony weekend piłkarze MKS-u pokonali 2:0 LKS Ostrówek i z pewnością mogą być zadowoleni ze swojej postawy w ostatnich tygodniach.

Olimpia Latowicz 5:1 (2:0) Błękitni Stoczek
32' Radzio M., 43', 71' Szeląg M., 73' Skóra R., 77' Królak P. - 82' Matusik M.

Watra Mrozy 5:0 (2:0) Tęcza Stanisławów
12' Wronowski J., 44' Ceranka P., 54' Serwatka D., 80', 87' Bajszczak M.

Tęcza Korczew 2:0 (0:0) Jutrzenka Cegłów
83' Chwedoruk K., 89' Jaszczuk D.

Wicher Sadowne 3:0 (2:0) Grodzisk Krzymosze
20' Mianowicz Ł., 26' Dzieciątko P., 86' Mianowicz Ł.

LKS Ostrówek 0:2 (0:2) MKS Małkinia
19' Sadowski M., 41' Maliszewski C.

Jastrząb Żeliszew 5:3 (1:1) Polonez Mordy
28', 87' Mularczyk M., 55' Mulawa K., 81', 85' Śliwka K. - 31', 53' Paczuski D., 50' Mysłowski A.

Kosovia Kosów Lacki 2:1 (1:1) Sęp Żelechów
26 Jasiński G.', 66' Zalewski Ł. - 14' Stodulski A.