Podsumowanie 4. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2023/24

Mamy za sobą już 4 kolejki spotkań, po których 3 drużyny pozostają jeszcze bez wygranej w obecnym sezonie. Niestety w tym gronie jest także Sęp Żelechów, a obok niego Czarni Węgrów i MKS Małkinia. Te ekipy na przełamanie będą musiały poczekać do najbliższego weekendu.

Po słabym początku sezonu i dwóch porażkach kolejno z Pogonią II Siedlce i Promnikiem Gończyce na "prostą" zaczynają wychodzić piłkarze z Unina. W trzeciej kolejce spotkań odnieśli skromne ale cenne zwycięstwo 1:0 nad Jastrzębiem Żeliszew, a w miniony weekend już pewnie bo 4:0 pokonali Czarnych Węgrów. Bohaterem Orła w tym meczu był Piotr Poszytek, który zdobył łącznie 3 gole, otwierając wynik spotkania już w trzeciej minucie. Podopieczni trenera Janusza Kowalskiego z pewnością są zadowoleni z wyniku, jednak należy zaznaczyć, że Czarni mieli bardzo okrojony skład (z jednym zawodnikiem na ławce rezerwowych) i wyjściową jedenastką zagrali przez 90 minut. W najbliższy weekend przed Orłem wyjazdowy mecz, w którym zmierzy się z drużyną Kolektywu Oleśnica.

Promnik Gończyce
2:3
(2:3)
Sekuła Krystian 15'
Sekuła Krystian 35'
6' Rucikowski Paweł
10' Rosa Bartłomiej
22' Pilich Marcin
3:1
(1:1)
Niedziałek Adam 8'
Kuć Marcin 56'
Grzebieliszewski Jakub 65'
31' Szczęsny Karol
Żaczek Szymon 67'
48' Seroczyński Łukasz
Komar Przemysław 53'
82' Jaworski Michał
3:2
(1:1)
Jabłonianka Jabłonna Lacka
Rytel Damian 41'
Kruszewski Michał 73'
Kruszewski Michał 80'
15' Lipski Kuba
83' Michalczuk Maciej
2:1
(0:0)
Radziwonka Przemysław 49'
Naumiuk Łukasz 66'
64' Zawistowski Michał