Podsumowanie 11. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej sezonu 2023/24

Takiej kolejki spotkań jak ta, która została rozegrana w miniony weekend, już dawno nie było. W trakcie siedmiu rozegranych meczów padło łącznie 51 goli, a warto dodać, że nie odbył się jeszcze ten z udziałem Jabłonianki Jabłonna Lacka i Podlasia II Sokołów Podlaski, więc liczba ta zapewne jeszcze wzrośnie.

W sześciu z siedmiu rozegranych meczów padło przynajmniej 5 goli, a w trzech z nich 10 lub więcej. Jedynie drużyny z Małkinii i Żeliszewa "wyłamały" się z tej wysokiej średniej bramkowej. W ich spotkaniu kibice obejrzeli tylko 2 gole, oba autorstwa Łukasza Rostowskiego, który zapewnił MKS-owi cenną wygraną, dającą mu awans na 4. miejsce w tabeli. Warto dodać, że Małkinia zdobyła te bramki w samej końcówce spotkania, grając od 75' minuty z przewagą jednego zawodnika (po czerwonej kartce Jakuba Grzebieliszewskiego). Jastrząb skończył mecz ostatecznie w dziewięciu, po tym jak w doliczonym czasie gry czerwony kartonik ujrzał także Łukasz Krasnodębski.

Chmielewski Maciej 82'
24' Wyrzykowski Kacper
54' Wyrzykowski Kacper
90'+2 Sawtyruk Paweł
90'+5 Sawtyruk Paweł
Majsterek Mikołaj 59'
32' Teodorski Jakub
37' Seroczyński Łukasz
Szczęsny Karol 89'
13' Poszytek Piotr
20' Denis Dobrowolski
87' Poszytek Piotr
Kryczka Szymon 79'
18' Stanisławowski Kamil
33' Komar Kamil
45'+1 Pilich Adrian
3:8
(2:4)
Pogoń II Siedlce
Kulik Damian 34'
Wiśnioch Michał 38'
Wiśnioch Michał 67'
10' Gryglak Krystian
18' Włodyka Kamil
27' Mamis Tomasz
29' Dmowski Kamil
57' Łydkowski Paweł
78' Jastrzębski Dawid