Wilga Miastków - Sęp: derbowa porażka 0:3 w ważnym meczu

Niestety nie udało się wywalczyć drużynie Sępa Żelechów żadnego punktu w bardzo ważnym meczu, w którym przeciwnikiem podopiecznych Andrzeja Goliszewskiego byli piłkarze Wilgi Miastków, lokalnego rywala w lidze jak również w walce o utrzymanie.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Niestety jeszcze przed przerwą boisko z powodu urazu musiał opuścić Piotrek Mądry co z pewnością osłabiło drużynę. Po zmianie stron Sęp szybko stracił bramkę, a na listę strzelców wpisał sie Piotr Domański. W 68. minucie drugie trafienie dla gospodarzy zaliczył Jakub Biedrzycki. Wynik spotkania na 3:0 został ustalony przez Piotra Kondeja na dziesięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry.

Wilga Miastków 3:0 (0:0) Sęp Żelechów
48' Domański P., 68' Biedrzycki J., 80' Kondej P.

Wilga: Salamończyk P. - Gajownik J., Latuszek K., Baran P. (81' Kowalski Sz.), Śliński P. (86' Belka M.) - Zając J. (81' Kajka A.), Biedrzycki J, Kruk H. (86' Sokołowski M.), Wasilka B. (38' Cichecki P.) - Domański P. (60' Zieliński M.), Kondej P.

Sęp: Beczek Ł. - Chudek M. (83' Borucz Ł.), Mądry P. (34' Wdowiak B.), Jaworski S., Szewczak S. - Kot A. (90' Zegadło S.), Kapczyński J., Owczarczyk P., Słyk Sz. (73' Gałkowski D.) - Bożek A. (71' Majek M.), Stodulski A.

Pomeczowa wypowiedź trenera

Niestety kolejny raz przegrywamy i to w podwójnie ważnym meczu. Były okazje bramkowe ale ich nie wykorzystaliśmy. Pozostały jeszcze trzy kolejki, walczymy do końca. Podziękowania dla Kibiców, że pomimo wielkich niedogodnościze strony gospodarzy wspierali nas nieustannym dopingiem.