Sęp - Olimpia Latowicz: proste błędy ponownie decydują o porażce 2:4

Piłkarze Sępa Żelechów dobrze rozpoczęli czwarty ligowy mecz w obecnym sezonie, w którym mierzyli się z Olimpią Latowicz. Niestety proste błędy ponownie zadecydowały o tym, że schodzili oni z boiska jako strona przegrana.

Początek w wykonaniu Sępa był piorunujący. Jedenastka Andrzeja Goliszewskiego miała trzy okazje i powinna prowadzić 3:0.

- W niedzielę, jeszcze parę godzin po mecz, nie chciało mi się na jego temat rozmawiać, ani nawet myśleć - tak szkoleniowiec usprawiedliwiał nieodebrane połączenie w niedzielny wieczór.

Istotnie, jego zespół powinien osiągnąć zdecydowanie lepszy wynik. Sęp odpowiedział na gola Mateusza Zwierza z 26. minuty tuż po rozpoczęciu trzeciego kwadransa gry.

- My podaliśmy piłkę napastnikowi z Latowicza - wspomina trener.

Wyrównanie zdobył Piotr Owczarczyk, który oddał strzał zza pola karnego. Jeszcze po 65 minutach kwestią czasu wydawało się to, kiedy Sęp zdobędzie zwycięskiego gola.

- Daliśmy tlen przeciwnikowi, sprawialiśmy mu prezenty, które wykorzystywali. W niedzielnym spotkaniu miałem do dyspozycji mocniejszy skład, w wyjściowej jedenastce pojawiło się czterech młodzieżowców. Skuteczność jest obecnie naszą bardzo słabą stroną - kończy trener.

Źródło: Twój Głos

Sęp Żelechów 2:4 (1:1) Olimpia Latowicz
32' Owczarczyk P., 87' Matyska C. - 26' Zwierz M., 66', 69' Świątek M., 82' Jajszczak S.

Sęp: Deja P. - Rudzki J. (73' Matyska C.), Mądry P., Zowczak J. (85' Szewczak S.), Grzyb M. (60' Gałkowski D.) - Stodulski A., Michalik P., Owczarczyk Piotr (76' Słyk Sz.), Kot A. - Jaworski M., Owczarczyk Patryk (85' Zegadło S.)

Olimpia: Jarząbek K. - Dziugieł S., Żera Ł. (75' Krupa B.), Jajszczak S., Reda K. (52' Kowalski R.) - Padysz M. (86' Mikos F.), Szczegielniak A., Zwierz M. (88' Chmielewski M.), Świątek M. (70' Szeląg M.) - Pałdyna R. (55' Radzio M.), Skóra R.