Sęp - LKS Ostrówek: porażka 1:4 na własnym boisku z rywalem ze środka tabeli

Nie układa się obecny sezon po myśli trenera jak i piłkarzy Sęp Żelechów. Gdy wydawało się już, że szósta kolejka spotkań będzie tą przełomową, po której żelechowiacy zaczną odnosić kolejne ligowe zwycięstwa, przyszły dwie kolejne porażki - w ubiegłym tygodniu z Tęczą Korczew i dzisiaj na własnym terenie z LKS Ostrówek...

Mecz z drużyną z Ostrówka rozpoczął się bardzo słabo dla Sępa. Już w 8. minucie Konrad Akonom wykończył akcję przyjezdnych celnym strzałem i żelechowicy przegrywali 0:1. Na szczęście zaledwie 60 sekund później udało się doprowadzić do wyrównania za sprawą gola Michała Jaworskiego. W kolejnych minutach podopieczni trenera Andrzeja Goliszewskiego mieli nieznaczną przewagę na boisku oraz stwarzali sobie okazje strzeleckie jednak żadnej z nich nie udało się udokumentować zdobyciem drugiego gola. Remis 1:1 utrzymał się do końca pierwszej połowy.

Druga odsłona spotkania to głównie fatalne błędy Sępa, które skutkowały utratą aż trzech bramek. Najpierw w 60' minucie niefortunna interwencja Seweryna Jaworskiego zakończyła się trafieniem samobójczym. Następnie kolejno w 79' i 81' minucie żelechowianie dwukrotnie dopuścili się przewinienia we własnym polu karnym i podyktowane rzuty karne na gole dla Ostrówka zamienił Paweł Oniśk.

Sęp Żelechów 1:4 (1:1) LKS Ostrówek
9' Jaworski M. - 8' Akonom K., 60' Jaworski S., 79' (k.), 81' (k.) Oniśk P.

Sęp: Deja P. - Rudzki J. (46' Zowczak J.), Jaworski S., Mądry P., Owczarczyk Patryk - Słyk Sz. (71' Dębiński A.), Owczarczyk Piotr, Kot A. (32' Szewczak S.), Bożek A. - Jaworski M., Stodulski A.

LKS Ostrówek: Kołodziej M. - Fedorczyk Ł., Kazula M., Dobosz F., Stępień M. (88' Łotarski D.) - Oniśk P., Ojdana M. (85' Bronisz K.), Glinka M., Akonom K. - Zach A., Kazula R.