Sęp - ŁDK Łosice: mnóstwo niewykorzystanych sytuacji, Michalik i Stodulski zapewniają wygraną 2:1

Ciekawy i dynamiczny mecz mogliśmy dzisiaj obejrzeć w Żelechowie, w którym Sęp Żelechów podejmował zajmującą czwarte miejsce drużynę ŁDK Łosice. Stawką spotkania dla naszej drużyny było utrzymanie pierwszego miejsca w tabeli.

Obie ekipy od początku spotkania starały się atakować i stwarzać sobie okazje strzeleckie. Groźniejszy w akcjach pod bramką rywala był jednak Sęp, który w pierwszej połowie kilka razy bardzo groźnie uderzał  z dystansu. Mimo przewagi naszej drużyny go goście jako pierwsi zdobyli gola w tym meczu, a stało się to w 24' minucie gdy dośrodkowaną z rzutu wolnego piłkę uderzeniem głową posłał do bramki Jana Barańskiego Bartoszuk. W pierwszej części spotkania żelechowianom nie udało się już doprowadzić do wyrównania.

Po zmianie stron Sęp dalej atakował i niebawem przyniosło to rezultaty w postaci goli. Najpierw w 52' minucie Paweł Michalik lewym skrzydłem przedostał się w pole karne gości i uderzeniem z narożnika "szesnastki" skierował piłkę do bramki łosiczan. W 77' minucie Albert Stodulski pewnie wykonał rzut karny podyktowany dla naszej drużyny za faul w obrębie pola karnego i Sęp prowadził już 2:1. Wynik ten utrzymał się do końcowego gwizdka choć okazje do jego zmiany miały obie ekipy.