MKS Małkinia - Sęp: czerwona kartka Kowalskiego, kwadrans w osłabieniu i strata dwóch goli na 2:0

W meczu 13. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej Sęp Żelechów uległ na wyjeździe 0:2 drużynie MKS-u Małkinia. Spotkanie przez większość czasu było wyrównane i wydawało się, że zakończy się bezbramkowym remisem. Niestety ostatni kwadrans podopieczni trenera Pawła Trojeckiego musieli grać w osłabieniu...

Przez 80 minut spotkania żadna drużyna nie była w stanie stworzyć sobie akcji, po której udałoby się jej zdobyć gola. Na blisko kwadrans przed końcem meczu (72' minuta) czerwoną kartką w naszym zespole ukarany został Szymon Kowalki, który pojawił się na placu gry kilka minut wcześniej zastępując kontuzjowanego Sebastiana Wdowiaka. Sędzia dopatrzył się u naszego zawodnika nieprzepisowego zagrania (zbyt wysoko uniesiona noga przy jednym ze starć) i postanowił usunąć go z boiska. Pomimo gry w osłabieniu Sęp utrzymywał bezbramkowy remis do 84' minuty. Wtedy po rzucie rożnym dla naszej drużyny gospodarze wyprowadzili szybki kontratak, który zakończył się zdobyciem gola przez Bartosz Składanowskiego, a chwilę później drugiego dającego im wygraną 2:0 dołożył Bartosz Składanowski.