Sęp - Fenix Siennica: przegrana 1:3 z wiceliderem, trafienie Michała Licbarskiego

Po ciekawym i dynamicznym meczu nasza drużyna uległa niestety dzisiaj wiceliderowi z Siennicy 1:3. W pierwszej połowie goście wyszli jako pierwsi na prowadzenie ale Michał Licbarski zdołał odrobić straty, zdobywając gola w 43 minucie. Niestety druga połoa była już mniej udana i to goście przeważali, co udokumentowali dwoma golami Dawida Mataka.

Spotkanie lepiej rozpoczęli goście, co udokumentowali golem Dariusza Osicy w 19 minucie, który uderzeniem z dystansu przelobował naszego bramkarza. Z upływem minut Sęp zaczął przejmować inicjatywę i pod koniec pierwszej połowy Michał Licbarski zdołał wykorzystać zamieszanie w polu karnym rywali, doprowadzając do remisu 1:1.

W drugiej części spotkania Sęp ponownie starał się zaatakować. Niestety pomimo kilku prób nie udało się nam stworzyć sytuacji, po której moglibyśmy objąć prowadzenie. Zdecydowanie skuteczniejszy w ofensywie okazał się z czasem Fenix. W 60 minucie po kontrataku bramkę na 1:2 zdobył Dawid Matak. Ten sam zawodnik pewnie wykonał rzut karny w 71 minucie, który zapewnił przyjezdnym dwubramkowe prowadzenie i wygraną 1:3.

niedziela, 24 marca 2024, 14:00
1:3
(1:1)
Licbarski Michał 43'
19' Osica Dariusz
60' Matak Dawid
71' Matak Dawid  (k)
XVII KOLEJKA LIGI OKRĘGOWEJ, SEZON 2023/24

Sęp: Bryl M. (75' Kowalski D.) - Grzyb D., Wdowiak B., Szewczak S. (89' Dadas K.), Korgul A., Jaworski Michał, Król H., Licbarski M., Słyk Sz., Kowalski Sz. (50' Wdowiak S.), Gałkowski J.

Fenix: Nowakowski M. - Markowski P., Matak D. (71' Sieradzki A.), Miros B., Nastaga K. (50' Walas K.), Osica D. (80' Bieliński M.), Pawlak K. (88' Zyglarski P.), Piętka K., Posiewka P. (75' Zagrabski K.),  Szczęsny K.,  Walas K.