Sęp 1:3 ULKS Gołąbek - skrót meczu 5. kolejki spotkań siedleckiej ligi okręgowej w sezonie 2023/24

W meczu 5. kolejki spotkań siedleckiej LO w sezonie 2023/24 Sęp Żelechów podejmował na własnym boisku drużynę ULKS Gołąbek. Żelechowianie zagrali bardzo dobrą pierwszą połowę, w której mieli mnóstwo okazji bramowych ale tylko jedną z nich udało zamienić się na gola. W 5' minucie spotkania Kuba Gałkowski dał prowadzenie Sępowi. W 38' minucie do remisu doprowadził Mariusz Olszewski. W drugiej połowie gra żelechowiaków niestety wyglądała już dużo gorzej, szczególnie w obronie. Doprowadziło do do straty dwóch goli po celnych trafieniach Michała Kruszewskiego i Karola Kruszewskiego. Niestety był to piąty mecz bez zwycięstwa i czwarta porażka Sępa w obecnym sezonie.